Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?

Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?

Gegužės 20 d. populiariosios kultūros renginyje „Comic Con Baltics 2022“ įvyko 27-ojo konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ finalinis etapas, kuriame trisdešimt vyresniųjų klasių mokinių ir jų mokytojų iš visos Lietuvos varžėsi dėl geriausio žinovo apie Lietuvos kariuomenę ir karo istoriją vardo. Tarp jų ir 10a klasės mokinys Danielius Zacharovas. Mokiniai turėjo atsakyti į įvairius klausimus Lietuvos gynybos ir saugumo politikos, Lietuvos kariuomenės, jos istorijos, svarbiausių įvykių ir įtakingiausių asmenybių temomis. Dalyviai su palaikymo komandomis galėjo  pamatyti Lietuvos kariuomenės padalinių ir NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės naudojamą ginkluotę bei techniką.