Vilnius Tech VGTU universiteto AI inžinerijos platformų tiriamųjų ir projektinių darbų pristatymai

AI 5-ojo sezono pavasario sesija, kurios pagrindinis tikslas – užbaigtų projektinių darbų pristatymas – konkursas, vyko kontaktine forma: a) tematikoms: „Filmo kūrimas mobiliuoju įrenginiu“ ir „Dizaino technologijos ir inovacijos“ – 2022 m. gegužės 13 d. Senamiesčio rūmuose, Trakų g. 1, b) kitoms tematikoms – 2022 m. birželio 10 d. Centriniuose rūmuose, Saulėtekio al. 11.  Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija dalyvavo AI projektinių darbų pristatymuose. Buvo pateikta iš viso virš 500 projektinių darbų įvairių tematikų ir įvairiose platformose. Mūsų mokiniai šiemet pristatė šiose platformose – Aplinkos apsaugos, kuris vyko birželio10 dieną ir  Dizaino technologijos ir inovacijos ir ,,Filmo kūrimas mobiliuoju įrenginiu“, kurie vyko gegužės13 d.

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija su šio universitetu benudarbiauja jau 4 metus. Šiais mokslo metais gavo 1 vietas ir diplomus šie mokiniai: Aplinkos apsaugos – Bernardas Burba 8b kl, Raminta Mikštaitė ir jos suburta komanda 11kl. – „Filmo kūrimas mobiliuoju įrenginiu“ ir Deividas Nalivaika 11 kl., Jonas Guntys 11kl, Simonas Bučelis 11 kl. Džiaugiamės, nes tai pirmi metai, kai gauname tiek daug pirmų vietų. Varžėmės su įžymiomis Lietuvos mokyklomis. Mūsų mokinių pristatymai buvo išgirsti ir pagirti. Tikrai verta buvo dalyvauti, stebėti kokius projektus pateikė kiti mokiniai ir tobulėti  patiems, ieškant įvairių technologinių sprendimų. Norim padėkoti dėstytojams dr.doc. katedros vedėjai Eglei Marčiulaitienei ir doc. dr. Linui Kūgeliui, Lekt. Remigijui Ruokiui už norą padėti. Ypatinga padėka už supratingumą ir pagalbą ilgamečiam AI platformų kūrėjui Henrikui Mykolaičiui. Be abejonės VGTU Ateities inžinerijos platformų projektų yra ir daugiau mūsų gimnazijoje: robotikos, biomedicinos, šiuolaikinis šiltnamis. Visi projektai yra vis papildomi naujovėmis ir bus pristatomi kitais mokslo metais. AI išliks ir gyvuos mūsų mokykloje ilgai. Šiuos projektus kuruoja Jolanta Klipčiuvienė, Alina Bura, Inesa Stvolienė, Agnė Šalnienė ir aš, Gita Uzialienė.