Pamoka gamtoje

Pamoka gamtoje

Birželio 8 d., diegiant integruotą gamtos mokslų programą 5-8 klasėms, mokytojos G.Uzialienė ir I.Kaniušienė  gamtos mokslų pamoką 6 klasių mokiniams organizavo netradicinėje aplinkoje, prie Žeimenos upės. Pamokos veikla buvo organizuota darbui grupėse. Nuo pirmos pamokos minutės visi mokiniai buvo įveiklinti: skaičiavo žingsnius ir fiksavo laiką judėjimo greičiui nustatyti. Taip pat rinko šalikėlėse esančias šiukšles, o atvykę prie upės jas rūšiavo ir nustainėjo dinamometru bei svarstyklėmis jų svorį ir masę. Taip pat šeštokai mokėsi nustatyti vandens pH. O naudodamiesi iNaturalist programėle mokėsi atpažinti pakrantės augalus ir vandens bestuburius bei stuburinius gyvūnus. Kartu ieškojo ir fotografavo vaistinius augalus. Pamoką baigė įsivertindami atliktą darbą.