Gal… tyro gurkšnio žurnalistikos?

Gal… tyro gurkšnio žurnalistikos?

Svajoji studijuoti žurnalistiką, bet nežinai nuo ko pradėti? O gal jau esi bandęs rašyti mokyklos ar miesto laikraštyje? Jei bent į vieną klausimą atsakei „taip“, žurnalistų ugdymo programa kaip tik tau!

Tavęs laukia profesionalūs žiniasklaidos ir žmogaus teisių ekspertai iš Lietuvos ir užsienio, kurie pasidalins patirtimi, kaip tavo žurnalistinis darbas gali pakeisti kitų gyvenimus.
Interaktyvių, neformaliais ir praktiniais ugdymo metodais paremtų tarptautinių mokymų metu tu pasinersi į žiniasklaidos etikos anatomijos sūkurį, tiesiogiai stebėsi žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos posėdžius, išsiaiškinsi, kokią galią turi tavo žurnalistinė plunksna ir išmoksi ją puikiai valdyti.
Nuo 2009 metų vykstančios žurnalistų ugdymo programos praktika parodė, jog visi dalyvavę moksleiviai, panorę studijuoti žurnalistiką, dabar tą ir daro!
Taigi… Ar tu tikrai pasirengęs sužinoti, kokią galią savo rankose turi žurnalistai?
Registruokis dabar! Užpildyk atrankos anketą iki kovo 14 d. adresu www.zurnalistui.lt.