Mokyklos g. 24, Švenčionėliai, LT-18220 Švenčionių r.
+370 387 31312
rastine@skmg.lt

Lankėsi Caritas komanda

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos svetainė

Lankėsi Caritas komanda

Vasario 23 d. gimnazijoje lankėsi Vilniaus arkivyskupijos Caritas organizacijos socialiniai darbuotojai Nerijus, Dovilė ir Sandra. Dovilė ir Sandra dirba Švenčionėlių vaikų dienos centre „Šypsenėlė“. Merginos pristatė šio centro veiklą. O Nerijus, kuris atvyko iš Vilniaus, kalbėjo apie savanorystės galimybes VA Caritas organizacijoje. Jis gyvai ir įdomiai pateikė, kodėl yra iššūkis būti reikalingu.
Šiuo metu jūs esate labai reikalingi savo mieste. Todėl kovo 1 d. 16 val. visi norintys „sirgti“ savanoryste (o kartu išbandyti save) kviečiami apsilankyti Švenčionėlių vaikų dienos centre „Šypsenėlė“ (Partizanų g. 2).