Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

Nors Lietuva maža šalis, turime kuo pasigirti: unikaliais kraštovaizdžiais, miškais, gyvūnija. Tačiau aplinkosauga – mokslas ne tik apie gyvūnus ar medžius, ji apima tokias sudėtingas temas kaip energetika, atliekų tvarkymo sistemos ir net politika.

Šių metų lapkričio 18-20 dienomis pirmą kartą Lietuvoje vyko Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada 7-9 klasių moksleiviams. Ją inicijavo elektronikos platintojų asociacija (EPA). Ši olimpiada – tai moksleiviams skirto aplinkosaugos projekto „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!” tęstinis projektas.

Sveikiname 22 devintokus, nepabūgusius pasitikrinti žinių ir aktyviai sprendusius pateiktus testus. Daugiausia taškų surinko Šalna Simonas, Maliavkaitė Eglė, Šiekštelė Lukas, Gaidamavičiūtė Auksė ir Bendorys Radvilas.