Kvietimas dalyvauti projekte „Jauku|Mentorystė”

Kvietimas dalyvauti projekte „Jauku|Mentorystė”

„Jauku | Mentorystė“– tai novatoriškas, inovatyvus, skatinantis jaunimo verslumą projektas, vyksiantis 2015 m. balandžio – birželio mėnesiais. Projekto metu dešimtyje Lietuvos savivaldybių vyks susitikimai su vietos verslininkais, savivaldybių darbuotojais, jaunimu, bus gilinamasi į vietos probleminius klausimus: kokios kompetencijos reikalingos įgyvendinti verslo idėją, kokių įrankių savivaldybėje trūksta siekiant skatinti jaunimo verslumą, jaunimo nedarbo problema ir kt. Projekto pagrindinis tikslas – sukurti patrauklią platformą ir įrankius bendrauti verslininkams bei jaunimui regione skatinant jaunimo verslumą, iniciatyvas ir mentorystės idėją.

Švenčionių rajono savivaldybėje projektas „Jauku | Mentorystė“ startuoja 2015 m. balandžio 29 d. Nalšios muziejuje (Laisvės al. 1, Švenčionys) 9 val. (programa pridedama).

Kviečiame registruotis 16-29 erių amžiaus žmones čia. http://goo.gl/forms/L61ppSPZZ5

Kilus klausimams, kreiptis į Ingą Varnienę inga.varniene@svencionys.lt, (8 387) 66367