Kvietimas dalyvauti nacionaliniame paramos konkurse „Jaunimo iniciatyva”

Kvietimas dalyvauti nacionaliniame paramos konkurse „Jaunimo iniciatyva”

Gintaro Steponavičiaus paramos fondas  norėdamas paskatinti jaunimo pilietiškumo vystymą rengia pilietinių projektų konkursą pavadinimu „Jaunimo iniciatyva“. Jo pagrindiniai tikslai – jaunimo iniciatyvų skatinimas regionuose, jaunimo projektų rengėjams suteikti pakankamą metodinę bei materialinę pagalbą šių projektų vykdymui.

Konkurse dalyvauti gali vyresnių klasių moksleiviai ir neformalios jaunimo grupės, 14-21 amžiaus grupėje. Paramos fondas neriboja konkursui pateikiamų projektų krypčių, tačiau planuojamos veiklos turi atitikti Lietuvos jaunimo poreikius, interesus ir įtraukti kuo platesnius jaunimo kiekius.

Kandidatai su savo projektais gali pretenduoti iki 500 eurų siekiančią paramą. Ji skirta trumpalaikiams resursams, reikalingiems projekto įgyvendinimui įsigyti. Tiek konkurso atrankos, tiek projekto vykdymo metu bus teikiama visokeriopa metodinė pagalba aktyviems jaunuoliams, padedant formuluoti projekto tikslus ir išvystyti projekto idėjas.

Paramos gavimo pirmenybė suteikiama tiems projektams, kurie ugdo visuomenės pilietinį ir politinį aktyvumą bei sąmoningumą, pagrįstą atviros demokratinės visuomenės vertybėmis, yra plačiau naudojami savanoriško darbo resursai, kofinansuojami tuo pačiu ir kitų šaltinių bei yra orientuoti į visą bendruomenę, o ne uždaroms interesų grupėms.

Moksleivių ar neformali jaunimo grupė konkursui turi pateikti projekto paraišką, elektroniniu variantu iki 2016 metų spalio 5 d.

„Jaunimo iniciatyva“ projekto vadovei Ievai Sadauskaitei,  el.paštu : jaunimoiniciatyva2015@gmail.com, kontaktinis numeris +37062711757

Projektų įgyvendinimo laikotarpis – 2016 metų spalio 5 – gruodžio 23 dienos.

Daugiau informacijos galite pamatyti konkurso nuostatuose.