Ugdymas karjerai

Ugdymas karjerai

Spalio 18 d. į gimnaziją buvo atvykusi organizacijos KASTU atstovė Gabrielė, kuri pasidalino aktualia bei naudinga informacija apie studijas užsienyje. Šio pristatymo metu 3-4 klasių gimnazijos mokiniai sužinojo apie švietimo sistemas, aukštąsias mokyklas bei studijų finansavimo galimybes penkiose skirtingose šalyse: Danijoje, Švedijoje, Nyderlanduose, Anglijoje bei Škotijoje. Lektorė pristatė supaprastintą stojimo procesą, užsienio universitetų stojimo reikalavimus, lygino studijas Lietuvoje ir užsienyje, informavo apie organizuojamas keliones į Danijos ir Nyderlandų aukštąsias mokyklas, kurių metu mokiniai patys gali pamatyti, kaip vyksta studijos šiose šalyse, pabendrauti su dėstytojais ir studentais.

Po pristatymo tarp gimnazijos mokinių kilo diskusijos: kur geriau studijuoti – užsienyje ar Lietuvoje? Jeigu kyla klausimai, vadinasi, vyksta ieškojimai, o kas ieško, tas randa.