Laikas skuba tiems, kurie patys skuba.

Laikas skuba tiems, kurie patys skuba.

Prisimindami papročius, tradicijas, mes turtėjame. Jų laikydamiesi, tampame išmintingesni, doresni. Kūčių, Kalėdų laukimas yra labai intymus, asmeniškas. Tad ir skyriaus mokytojai ir mokiniai gruodžio 23 dieną,  kaip įprasta,  8 valandą neskubėjo į pamoką pagal tvarkaraštį, bet susirinko visi į vieną klasę. Mokiniai klausėsi mokytojų pasakojimų apie Baltųjų metų švenčių papročius, tradicijas, burtus.

Vėliau jie kūrė sveikinimus, piešė atvirukus. Po kūrybinių užduočių  laukė maloni staigmena – Kūčių stalas. Mokiniai būrė ateitį: liejo vaško figūrėles, traukė šiaudus, iš javų grūdų rinko žirnius ir t. t. bei vaišinosi.

Labai smagi ir šurmulinga adventinio renginio dalis – laimės šulinys. Mokiniai  džiaugėsi surastomis dovanėlėmis.

Laikas skuba tiems, kurie patys skuba. Mes neskubėjome atsisveikinti dviem atostogų savaitėms. Dar ilgai bendravome, žaidėme… Juk susitikti susitarėme tik kitais metais.

>>>>toliau