Svečiuose Gabrielius Svaras Liaudanskas

Svečiuose Gabrielius Svaras Liaudanskas

Gimnazistai dalyvavo prevencinėje paskaitoje, kurią vedė Gabrielius Svaras Liaudanskas. Informacinės paskaitos metu dalyviai išgirdo daug praktinių patarimų, rekomendacijų. Svaras kalbėjo įtikinamai: „Niekada nejuokaukite su gyvenimu. Kiekvienas iš jūsų savo gyvenimą kuriate patys. Didžiausia gyvenimo klaida – kaltinti aplinką. Taip galvodami, meluojate kitiems, meluojate sau. Išdrįsite nemeluoti?“ Buvo analizuojama ne viena gyvenimo pamoka, kartu ieškoma atsakymų į daugelį klausimų: „Neprašykit pasaulio, kad jums viską duotų. Tam, kad pradėtumėte eiti, reikia žengti žingsnius. Kiekvieną minutę priimate sprendimus. Atsakykite sau nuoširdžiai, kodėl tai darote. Būkit laisvi savo pasirinkimuose. Viskas bus gerai.“ Po susitikimo abejingų neliko.