Atvirų durų diena

Atvirų durų diena

Gegužės 11 dieną gimnazija atvėrė duris būsimiems pirmokams. Susitikimas prasidėjo įdomia staigmena – robotas, gebantis reikšti emocijas, mokiniams išdalino atmintines. Pasirodė šokėjai Auksė ir Maksimas,  Dainų studijos dainininkai Evelina ir Ignas, su gimnazijos veiklomis nuotaikingai ir žaismingai aštuntokus supažindino Ugnius ir Ramunė. Direktorė akcentavo, kad gimnazijoje svarbūs visi ir kiekvienas, kad mokiniai turi ypatingas sąlygas tiek formaliam, tiek neformaliam ugdymuisi. Tada antrokės Elena, Viktorija ir Ernesta surengė būsimiems gimnazistams ekskursiją. Refleksijos metu mokiniai atsakė į penkis klausimus ir vienbalsiai pareiškė labai norintys mokytis mūsų gimnazijoje. Taigi, lauksime Jūsų, mieli aštuntokai!