Dėl ČikuRaku spintelės nuomos

Dėl ČikuRaku spintelės nuomos

Primename, kad sutartis dėl ČikuRaku spintelės nuomos mokykloje kitais mokslo metais prasitęs automatiškai. Jeigu ketinate spintele naudotis ir kitais mokslo metais, Jums nieko daryti nereikia.

Baigus mokyklą arba pageidaujant nutraukti nuomos sutartį, el. paštu pagalba@cikuraku.lt prašome atsiųsti:

1. Spintelės numerį
2. Naudotojo (moksleivio vardą ir pavardę)

Gavus šiuos duomenis, galėsime nutraukti sutartį ir pranešime kaip grąžinti raktą nuo spintelės. Negrąžinus rakto, arba jį grąžinus ne į tam skirtą vietą, sutartis nebus nutraukiama ir nuomos mokestis bus skaičiuojamas toliau, kaip tai numatyta sutartyje. Rakto dublikato (pametimo atveju) kaina 5 Eur.

Jeigu apie sprendimą nesinaudoti spintele neturite galimybės pranešti el. paštu, prašome susisiekti telefonu + 370 619 188 90 (į SMS žinutes atsakyti neturime galimybės).

Daugiau informacijos rasite: http://www.cikuraku.lt/mokyklai/dazniausiai-uzduodami-klausimai/

ČikuRaku komanda linki gerų artėjančių atostogų!