Svarūs laimėjimai

Svarūs laimėjimai

Gegužės 19 d. – Tarptautinė etikos diena, ta proga Europoje organizuojamos TED konferencijos, kurių metu apdovanojami respublikinių etikos konkursų nugalėtojai.

I vietos nugalėtojas III b klasės mokinys Maksim Jemeljanov buvo apdovanotas padėkos raštu ir atminimo dovanomis.
Mokytoja Vilhelmina Urbonienė buvo apdovanota padėkomis ir atminimo dovanomis už puikų mokinio paruošimą konkursui ir padėka už konkurso užduočių rengimą  ir darbų vertinimą.
 Į konferenciją „Reklamos industrija etinio žvilgsnio akiratyje“ buvo pakviesti ir „Filosofija mokykloje“ būrelio nariai, kurie dalyvavo konferencijoje ir praktiniame užsiėmime „Čia galėtų būti jūsų reklama“. 18  mūsų mokinių buvo apdovanoti atminimo dovanomis. Pertraukos metu visi buvo vaišinami tradiciniu TED tortu.