Pažintis su Kinija

Pažintis su Kinija

Rugsėjo 7 dieną  labai nuotaikingai apie savo gyvenimą ir nuotykius Kinijoje papasakojo IVc klasės mokinė Gabija Jusytė ir jos draugė  iš Švenčionių Z.Žemaičio gimnazijos Justė, su kuria vasarą dvi savaites jos praleido Kinijoje, Vilniaus Konfucijaus instituto organizuotoje kelionėje. Kinija  – mūsų kultūrai labai tolima, tačiau būtent tuo ir viliojanti, užburianti ir daugiau nepaleidžianti paslaptingųjų drakonų šalis.  Merginos kopė į kinų sieną, mokėsi kinų kalbos, dainų, rytų kovų menų, išragavo gausybę patiekalų, aplankė Uždraustąjį miestą, atrado ir palygino daugybę tiesų ir mitų. Pasakojimo pabaigoje merginos pakvietė visus mokytis kinų kalbos, nes kinų ekonomoka sparčiai auga, kinų  kalbos mokėjimas tampa darbdavių nurodomu privalumu, kinų rinka vis labiau užkariauja pasaulį.