Mokytojo diena

Mokytojo diena

Spalio 5 dieną gimnazijoje buvo minima Mokytojo diena. Nuostabią šventę mokytojams surengė dvyliktų klasių mokiniai. Jie pakvietė mokytojus plaukti į kruizą, kuriame netrūko plačių šypsenų, puikios nuotaikos, apmąstymo akimirkų. Šventinėje programoje kiekvienas mokytojas gavo originalią nominaciją už tik jam skirtus nuopelnus. Dainos, šokiai, sakomos eilės, išsakyti nuoširdūs mokinių žodžiai leido mokytojui pasijausti svarbiu, reikalingu ir reikšmingu gimnazistų gyvenime. Smagu, kad šventėje dalyvavo ir buvę gimnazijos mokytojai. Pramoginei programai pasibaigus, visi mokytojai buvo pakviesti į „VIP kajutę“, kur laukė ne tik šventiškai papuoštas vaišių stalas, bet tęsiami jaukūs, šilti pasikalbėjimai.