Iš mokinių tarybos dienoraščio

Iš mokinių tarybos dienoraščio

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje mokinių tarybos narės, IIIa klasės mokinės Ramunės Vilkoitytės  iniciatyva organizuota TIME TO MOVE savaitė. Jos metu buvo pristatytos mobilumo galimybės mokiniams: stažuotės, praktikos, mokymosi galimybės JAV. Svarbu paminėti, jog visos šios galimybės yra finansuojamos organizacijų, tad reikia tik didelio noro ir pastangų!

Spalio 11 d. Baltijos-Amerikos fondo atstovė pristatė vasaros lyderystės akademiją, kuri vyksta JAV, stažuotes jauniesiems profesionalams bei tolimesnes galimybes.

Spalio 13 d. FLEX programos atstovai pristatė galimybes gabiems ir talentingiems moksleiviams gyventi amerikiečių šeimose ir mokytis mokyklose 2018–2019 mokslo metais. Papasakojo apie FLEX programą, konkursą ir atrankos tvarkaraštį.