Renginys „Kaip apsaugoti savo duomenis“

Renginys „Kaip apsaugoti savo duomenis“

Mūsų gimnazija dalyvauja respublikiniame projekte „Mokymai: Medijų raštingumas multiplikatoriams“. Mokytoja Zita Karneckienė ir 4a klasės mokinė Vytautė Rukšėnaitė spalio 13-14 d. dalyvavo projekto mokymuose Vilniaus universitete, o lapkričio 18 d. vyks į prezentacijų dienos renginį, kuriame pristatys įvykdytas veiklas savo mokykloje.

Šį projektą finansuoja Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Vilniuje. Projektą vykdo Lietuvos vokiečių kalbos mokytojų asociacija bendradarbiaudama su Tolerantiško Jaunimo Asociacija.

Lapkričio 13 d. 13 val. gimnazijoje vyko renginys „Kaip apsaugoti savo duomenis“. Dirbdami „stotelėse“ mokiniai ir mokytojai susipažino su duomenų apsauga naudojantis elektronine bankininkyste, perkant el. parduotuvėse, išmoko susikurti saugius slaptažodžius ir sužinojo, kaip apsaugoti savo kompiuterį ir asmeninius duomenis socialiniuose tinkluose. Renginį organizavo mokytoja Zita Karneckienė ir 4a klasės mokinė Vytautė Rukšėnaitė.