Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjimas

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjimas

„Šventė, kuri niekada nesibaigia“,- taip galima būtų sakyti apie Nepriklausomybės 100-mečio paminėjimą Lietuvoje ir mūsų gimnazijoje. Vasario 15-ąją dieną ir mūsų gimnazijos bendruomenė rinkosi į aktų salę ir visi džiugiai, nuoširdžiai ir iškilmingai pažymėjo šią istorinę datą. Renginys, prasidėjęs Justino Marcinkevičiaus „Mindaugo“ ištraukos inscenizacija, gimnazijos direktorės istorine sveikinimo kalba ir tęsiamas nepaprastai gražių gimnazistų dainų, mokytojos istorinės pamokos, Nepriklausomybės akto signatarų prisiminimu ir besibaigiąs vėl Justino Marcinkevičiaus „Mažvydo“ ištraukos skaitymu, visus nuteikė pakiliai, patriotiškai. Kai vedėjai (Karina Pokaliuk ir Lukas Kuleš) pakvietė bendruomenę vaišintis lietuviška duona, sūriu ir medumi, iš tikrųjų pajutome „medaus… skonį“, užuodėme… „šieno ir liepynų kvapą“. Labai gražiai pasipuoštos gimnazijos erdvės džiugino visus ir nuteikė tęsti šventę ištisus metus. Prasmingos naujo šimtmečio pradžios, gerų darbų mylimai Lietuvai.