Galimybė studijuoti Kinijoje

Galimybė studijuoti Kinijoje

Baltic Institute for Research and Development kartu su partneriais Beijing Shi Tuoyan Education Science and Technology Development Co., Ltd. (Baltic Institute for Research and Development yra oficialiai įgalioti atstovauti Lietuvoje – priededamas įgaliojimas) siūlome galimybę nemokamai anglų kalba studijuoti Kinijoje.

Pagrindinė informacija:

1. Universitetas: Universitetas: Tianjin University (Peiyang University), China.
  2. Siūlomos programos: Chemical Engineering (B), Environmental Engineering (B), Chinese language (B), Chemical Engineering (M), Civil, Hydraulic and Ocean Engineering (M) (programų aprašai pridedami); galima kreiptis ir dėl kitų norimų studijų programų, užpildant siunčiamą (priddadamą prie šio laiško) paraiškos stipendijai formą, partneriai Kinijoje patikrins ir praneš, ar galima būtų
  3. Studijų kalba: anglų kalba.
  4. Dokumentus pateikti reikia iki 2018 m. gegužės 25 dienos.
  5. Studijų mokesčio nėra (nemokamai), jei kreipiatės per mus ir rašote prašymą dėl studijų mokesčio padengimo.
  6. Studentams skiriamos pragyvenimo išlaidos: 2000-2400 RMB (apie 260-320 EUR/mėn.).
  7. Vienkartinis dokumentų tvarkymo mokestis: 3000$.
  8. Turimos „nemokamos vietos“ – 25.

Daugiau informacijos

Dėl papildomos informacijos reikia kontaktuoti tiesiogiai su manimi (egle.stonkute@balticinstitute.eu).

Pagarbiai,
Eglė Stonkutė