Svečiai iš Miško uosto

Svečiai iš Miško uosto

Švenčionėlių Mindaugo gimnaziją išjudino, 1c klasės istorijos pamoką aplankę, Goda ir Šarūnas, Miško Uosto kūrėjai. 1c klasės mokinė Karina Masoit į istorijos pamoką pakvietė savo bičiulius iš Miško Uosto, kurie labai įdomiai ir įtaigiai papasakojo apie savo veiklą Švenčionėliuose. Miško Uostas – tai partizaniška kūrybininkų bendruomenė, propaguojanti nišinį gyvenimo būdą Švenčionėlių mieste. Šaltaisiais metų laikais, Miško Uostas organizuoja kino vakarus ir šildančius koncertus, o atšilus orams, semiasi įkvėpimo ir naujų įdėjų. Šarūnas, Marija ir Goda, žmonės sukūrę Miško Uostą, niekada nelaukia galimybių, sąlygų ar tobulo momento, kad kažką padaryti.  "Pasikviečiau svečių iš Miško Uosto, nes dabar neįsivaizduoju savo gyvenimo be jų. Šie žmonės tapo man antra šeima ir nors bendrauju su jais ne taip ilgai, jie apvertė mano gyvenimą ir požiūrį į viską aukštyn kojom. Miško Uostas – tai nesiekianti pelno organizacija. Miško Uosto tikslas yra skatinti bendravimą, linksmai leisti laiką, bei ieškoti būdų, kaip paversti gyvenimą vienu dideliu nuotykiu" – Miško Uostą apibūdino Karina.