Lietuvių kalbos mokytojų metodinė diena, skirta rašytojo V. M. Putino 125-sioms gimimo metinėms

Gegužės 16 d.   įvyko  metodinis renginys – rajono mokinių Apskritojo stalo diskusija impromtu apie V. Mykolaičio -Putino romaną „Altorių šešėly“, kurios    tikslas – siejant su galimais teminiais kontekstais aptarti romane gvildenamas  problemas. Diskusijoje, kurią moderavo abiturientė Vytautė Rukšėnaitė, aktyviai dalyvavo tiek gimnazistai, tiek svečiai – Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokiniai. Renginį paįvairino būsimų gimnazistų, Švenčionėlių progimnazijos septintokų,  piešinių pagal V. M. Putino eilėraščių ciklą „Mano mėnesiai“ pristatymas.

Renginį inicijavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Činčikienė ir lietuvių kalbos mokytoja Alė Krinickienė.