+370 387 31312
rastine@skmg.lt

Dalyvavo lengvosios atletikos pirmenybėse

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos svetainė

Spalio 11 d. Švenčionių rajone vyko atviros lengvosios atletikos pirmenybės. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos sportininkų garbę Pabradėje vykusiose varžybose gynė darni lengvaatlečių komanda. 100 m ir 300 m bėgime I vietą laimėjo L. Mančinskas. P. Veikalas užėmė – I vietą šuolio į tolį rungtyje ir II vietą 100 m distancijoje. J.Prokofjev buvo pirmas šuolyje į tolį ir trečias 100 m bėgime. M. Gudelis užėmė  III vietą šuolyje į tolį ir 1000 m bėgime; E. Tamašauskas – II vietą 100 m ir 300 m bėgime; G. Andraikėnas – III vietą 1000 m bėgime; A. Burakaitė – I vietą 100 m, II vietą 300 m bėgime; A. Andrejeva – I vietą 300 m bėgime, II vietą 100 m bėgime; K. Jancevičiūtė – III vietą 300 m bėgime; U. Palytaitė – II vietą šuolyje į tolį; D. Raketytė – II vietą 300 m bėgime.