VOKIEČIŲ KALBOS DIENA

VOKIEČIŲ KALBOS DIENA

Jau antrus metus iš eilės Švenčionėlių Mindaugo gimnazija aktyviai prisijungia prie Vokietijos Federacinės Respublikos ambasados Vilniuje, Goethe‘s instituto, Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų (AHK), DAAD bei Centrinės užsienio švietimo sistemos valdybos (ZfA) inicijuojamo Vokiečių kalbos dienų projekto „Ö kaip vokiškai?“.

Spalio 23 d. mūsų gimnazijoje  per pertraukas skambėjo vokiškos dainos, per mokyklos radiją buvo pasakojama apie Vokietiją, mokoma vokiečių kalbos.

Per pirmą pamoką buvo surengtas protmūšis „Ką žinau apie Vokietiją?“. Antroje pamokoje mokiniai susipažino su Vokietijos simbolika, istorija, žymiais žmonėmis, papročiais ir tradicijomis. Gimnazijos Facebook paskyroje visai bendruomenei paskelbta viktorina apie Vokietiją. Mokykla tapo vokiečių kalbos mokymosi laboratorija.

Vokiečių kalbos mokytoja Zita Karneckienė