Lankytojai

Mokytojai


1 eilė (sėdi) iš kairės į dešinę: G.Šalna, A.Krinickienė, A.Činčikienė, D.V.Gaidamavičienė, R.Bielskis, N.Jankovska, G.Nalivaika

2 eilė iš kairės į dešinę: T.Dudėnaitė, Z.Cibulskienė, A.Lapėnienė, A.Karovackienė, V.Urbonienė, J.Nalivaikienė, I.Vaitkevičienė, N.Vitkovskaja, N.Gudelienė, N.Daubarienė, Z.Karneckienė

3 eilė iš kairės į dešinę: M.Švereika, B.Radziulienė, D.Gaidamavičienė, J.Politienė, D.Panavienė, T.Ščiogoleva, O.Bieliauskienė, D.Uzialienė, E.Karneckas, 

4 eilė iš kairės į dešinę: A.Smuikienė, V.Cijūnelienė, I.Bugajenko, O.Baranauskienė, P. Jemeljanov, A.Kaukėnienė, M.Janutienė, L.Martinkevičienė, V.Dindienė.

Mokyklos vadovų ir mokytojų sąrašas
Pavardė,
vardas
Išsilavinimas Specialybė Pareigos Mokomieji
dalykai
Gaidamavičienė
Daiva Veronika
aukštasis universitetinis lietuvių kalba ir literatūra direktorė
Baranauskienė
Ona
aukštasis universitetinis istorija ir pedagogika

mokytoja,
IIIa klasės vadovė

istorija
Bieliauskienė
Ona
aukštasis universitetinis lietuvių kalba ir literatūra mokytoja,
9j klasės vadovė
lietuvių kalba
Bugajenko 
Irina
aukštasis universitetinis rusų kalba mokytoja,
10j klasės vadovė
rusų kalba
Cibulskienė
Zita
aukštasis universitetinis vokiečių kalba, anglų kalba mokytoja,
IVs klasės vadovė
vokiečių kalba,
anglų kalba
Cijūnėlienė
Viktorija
aukštasis universitetinis socialinė pedagogika socialinė pedagogė
Činčikienė
Asta
aukštasis universitetinis lietuvių filologija mokytoja,
direktoriaus pavaduotojas
​ugdymui
lietuvių kalba
Daubarienė
Nijolė
aukštasis universitetinis lietuvių kalba ir literatūra mokytoja lietuvių kalba
Dindienė Vida aukštasis universitetinis matematika mokytoja,
gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė
matematika
Dudėnaitė
Teresė
aukštasis universitetinis matematika mokytoja matematika
Gaidamavičienė Daiva aukštasis universitetinis biologija mokytoja,
IIb klasės vadovė,
metodinės tarybos pirmininkė
biologija
Grigianecienė
Renata
aukštasis universitetinis šokio pedagogika mokytoja choreografija
Grincevičienė Jelena aukštasis universitetinis muzika mokytoja muzika
Gudelienė Nijolė aukštasis universitetinis chemija ir taikomieji darbai mokytoja chemija
Guigienė
Jūratė
aukštasis universitetinis geografija ir pedagogika mokytoja geografija
Jakubcevič Liudmila aukštasis universitetinis rusų kalba mokytoja,
8s, IIs, Is klasės vadovė
rusų kalba
Janušienė Romualda aukštasis universitetinis ikimokyklinis ugdymas mokytojo padėjėja
Jankovska Natalija aukštasis universitetinis chemija, biologija

mokytoja,
direktoriaus pavaduotojas
​ugdymui

chemija, biologija
Jemeljanov
Pavel
aukštasis universitetinis technologijos,
informacinės technologijos
mokytojas,
inžinierius kompiuterininkas
informacinės technologijos,
technologijos,
braižyba
Karneckas Eugenijus aukštasis universitetinis fizika ir astronomija mokytojas,
gimnazijos tarybos pirmininkas
fizika, žmogaus sauga
Karneckienė
Zita
aukštasis universitetinis anglų kalba,
vokiečių kalba

mokytoja,
IIIb klasės vadovė

anglų kalba
Karovackienė
Alfreda
aukštasis universitetinis rusų kalba,
dailė
mokytoja,
Ia ir socialinių įgūdžių klasės vadovė
rusų kalba,
dailė

Kaukėnienė
Aušra

aukštasis universitetinis psichologija psichologė,
psichologijos ir ugdymo karjerai mokytoja
psichologija, ugdymas karjerai
         
Krinickienė
Alė
aukštasis universitetinis lietuvių kalba mokytoja lietuvių kalba
Kuznecova Teresa aukštasis universitetinis istorija mokytoja istorija
Maslianikienė Aldona aukštasis universitetinis geografija mokytoja geografija
Martinkevičienė Laimutė aukštasis universitetinis lietuvių kalba mokytoja,
IVa klasės vadovė
lietuvių kalba
Nalivaika
Gintaras
aukštasis universitetinis techninės disciplinos ir darbai, informatika ir skaičiavimo technika mokytojas,
direktoriaus pavaduotojas
ugdymui
informacinės technologijos
Nalivaikienė Joana aukštasis universitetinis matematika mokytoja matematika
Panavienė
Daiva
aukštasis universitetinis kūno kultūra mokytoja,
IVb klasės vadovė
kūno kultūra
Pilipavičius
Kęstutis
aukštasis universitetinis    būrelio vadovas  „Jaunieji šauliai“
Politienė
Jurgita
aukštasis universitetinis geografija mokytoja,
dorinio ugdymo, kūno k., socialinių mokslų, menų, technologijų metodinės grupės pirmininkė
geografija,
ekonomika
Radziulienė Birutė aukštasis universitetinis vokiečių, anglų kalba mokytoja,
Ib klasės vadovė,
užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė
anglų, vokiečių kalba
Rimkienė
Jelena
aukštasis universitetinis bibliotekininkė ir bibliografė,
anglų filologija
mokytoja,
IIIc klasės vadovė,
gimnazijos mokytojų profesinės sąjungos pirmininkė
anglų kalba
Rinkevičienė Natalja aukštasis universitetinis rusų kalba ir literatūra, dailė mokytoja rusų k., dailė, technologijos
Rinkevičius Vitoldas aukštasis universitetinis istorija mokytojas pilietiškumo pagrindai
Stachovskij Michail aukštasis universitetinis informacinės technologijos mokytojas,
inžinierius kompiuterininkas
Informacinės technologijos,
ikiprofesinis ugdymas
Šalna
Gytis
aukštasis universitetinis chorinis dirigavimas būrelio vadovas,
muzikos mokytojas
„Ateitininkų“ būrelis,
muzika
Ščiogoleva
Teresa
aukštasis universitetinis rusų kalba mokytoja rusų kalba
Švereika Mindaugas aukštasis universitetinis kūno kultūra mokytojas kūno kultūra
Travkina
Jurgita
aukštasis universitetinis buities kultūra mokytoja technologijos
Urbonienė Vilhelmina aukštasis universitetinis rusų k. ir literatūra,
etika
mokytoja,
Ic klasės vadovė,
klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė
etika, rusų k.
Uzialienė
Daiva
aukštasis universitetinis istorija ir teisė mokytoja,
IIa klasės vadovė
istorija
Vaiškūnienė Jelena aukštasis universitetinis technologijos mokytoja ikiprofesinis ugdymas, technologijos
Vaitkevičienė Inga aukštasis universitetinis biologija, lietuvių kalba mokytoja lietuvių k., biologija
Vitkovskaja Natalija aukštasis universitetinis rusų kalba ir literatūra mokytoja rusų k.
Pamokų laikas
Kalendorius
2017 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archyvas
Kategorijos