Lankytojai

Pasiekimai

2015-2016 m.m.

 

2014-2015 m.m.

Mokinių pasiekimai 1
Mokinių pasiekimai 2
Mokinių pasiekimai 3
Mokytojų pasiekimai
Pirmūnai

2013-2014 m.m.

2013-2014 M. M. PIRMŪNAI

 Mokėsi puikiai:

1. Mija Beganskaitė  – Ia
2. Domantė Nalivaikaitė – IVa
3. Monika Karaliūnaitė  -IVc

Mokėsi labai gerai:

1. Jurgita Lukšo –  Ia
2. Tomas Jutelis  – Ib
3. Aleksandr Šimčuk – Ib
4. Viktorija Ambrulaitytė – IIb
5. Diana Borovik – IIb
6. Donata Milonaitytė  – IIb
7.  Faustas Karklelis  – IIc
8. Rasa Maliavkaitė  – IIc
9. Karolina Martinkėnaitė  – IIc
10. Eimantas Semėnas – IIc
11. Akvilė Černiauskaitė – IIIa
12. Elvina Valatkaitė – IIIa
13. Miglė Zenkevičiūtė – IIIa
14. Rytis Trojanas – IIIb
14. Augustė Čepulytė  – IVa
15. Justina Juchnevičiūtė – IVa
16. Viktorija Kumelan – IVa
17. Joana Kurtinytė  – IVa
18. Dovilė Masevičiūtė  -IVa
19. Paulius Barzdėnas- IVb
20. Gintarė Garlaitė  -IVc
21. Urtė Paškevičiūtė – IVc
22. Kotryna Ralikauskaitė  -IVc

MOKINIŲ PASIEKIMAI  RAJONO, ŠALIES IR TARPTAUTINIUOSE OLIMPIADOSE, KONKURSUOSE, VARŽYBOSE

Mokinio vardas, pavardė Klasė Olimpiada, konkursas Pasiekimas  Mokytojas
Karolis Breidokas IIb Respublikinė matematikos olimpiada dalyvis V. Rimšelienė
 Valdemaras Sarkanas IIIb Respublikinė filosofijos olimpiada dalyvis V. Urbonienė
Matas Šamšūra IIc Respublikinė anglų kalbos olimpiada dalyvis Z. Karneckienė
Matas Šamšūra IIc  Rajoninė anglų kalbos olimpiada I vieta Z. Karneckienė
Karolis Breidokas IIb Rajoninė IT olimpiada II vieta G. Nalivaika
Karolis Breidokas II b Rajoninė chemijos olimpiada I vieta 10 kl. grupėje N. Gudelienė
Karolis Breidokas IIb Rajoninė biologijos olimpiada I vieta 10 kl. grupėjė D. Gaidamavičienė
Karolis Breidokas IIb Rajoninė matematikos olimpiada I vieta 10 kl. grupėje V. Rimšelienė
Mija Beganskaitė Ia Rajoninė chemijos olimpiada I vieta 9 kl. grupėje N. Gudelienė
Eimantas Semėnas IIc Rajoninė chemijos olimpiada III v. 10 kl. grupėje N. Gudelienė
Eimantas Semėnas IIc Rajoninė biologijos olimpiada II v.10 kl. grupėje D. Gaidamavičienė
Eimantas Semėnas IIc Rajoninė anglų kalbos olimpiada III vieta J. Diatlova
Rytis Trojanas IIIb Rajoninė chemijos olimpiada II v. 11 kl. grupėje N. Gudelienė
Rytis Trojanas IIIb Rajoninė biologijos olimpiada I v. 11 kl. grupėje D. Gaidamavičienė
Rytis Trojanas IIIb Rajoninė fizikos olimpiada III vieta 11 kl. grupėje E. Karneckas
Ugnė Karneckaitė. IIIa Rajoninė chemijos olimpiada IIIv. 11 kl.grupėje N. Gudelienė
Simona Breidokaitė IVb Rajoninė biologijos olimpiada Iv.12 kl. grupėje D. Gaidamavičienė
Simona Breidokaitė IVb Rajoninė fizikos olimpiada I v. 12 kl. grupėje. E. Karneckas
Ugnė Karneckaitė IIIa Rajoninė biologijos olimpiada IIv. 11 kl. grupėje D. Gaidamavičienė
Laurynas Jurkevičius IVb Rajoninė biologijos olimpiada IIIv. 12 kl. grupėje D. Gaidamavičienė
Urtė Paškevičiūtė IVc Rajoninė biologijos olimpiada IIIv. 12 kl. grupėje D. Gaidamavičienė
Jurgita Lukšo Ia Rajoninė fizikos olimpiada III vieta 9 kl. mokinių gr. E. Karneckas
Elvina Valatkaitė IIIa Rajoninė anglų kalbos olimpiada II vieta Z. Karneckienė
Erika Ivanauskaitė IIIa Rajoninė istorijos olimpiada III vieta D. Uzialienė
Povilas Rudinskis IIIb Rajoninė geografijos olimpiada I vieta J. Politienė
Valdemaras Sarkanas IIIb Rajoninė geografijos olimpiada III vieta J. Guigienė
Miglė Zenkevičiūtė IIIa Rajoninė dailės olimpiada II vieta A. Karovackienė
Indrė Meidutė Ia Rajoninė dailės olimpiada III vieta A. Karovackienė
Arnoldas Leleika IIa Meninio skaitymo konkursas II vieta N. Daubarienė
Paulius Giniotis Ia  Respublikinis konkursas „Kalbų kengūra“ (anglų k.) Auksinės kengūros diplomas Z. Karneckienė
Justina Cvetkovaitė Ib Konkursas „Švari kalba- švari galva“ I respublikos etapo laimėtoja A. Činčikienė
Mija Beganskaitė Ia Respublikinis konkursas „Kalbų kengūra“ (anglų k.) Auksinės kengūros diplomas Z. Karneckienė
Augustė Skrebutėnaitė Ia Respublikinis konkursas „Kalbų kengūra“ (anglų k.) Sidabrinės  kengūros diplomas Z. Karneckienė
Eimantas Semėnas IIc Respublikinis konkursas „Kalbų kengūra“ (anglų k.) Auksinės kengūros diplomas Z. Karneckienė
Matas Šamšūra IIc Respublikinis konkursas „Kalbų kengūra“ (anglų k.) Auksinės kengūros diplomas Z. Karneckienė
Faustas Karklelis IIc Respublikinis konkursas „Kalbų kengūra“ (anglų k.) Auksinės kengūros diplomas Z. Karneckienė
Adomas Taluntis IIc Respublikinis konkursas „Kalbų kengūra“ (anglų k.) Sidabrinės kengūros diplomas Z. Karneckienė
Ulrika Vinciūnaitė IIc Respublikinis konkursas „Kalbų kengūra“ (anglų k.) Auksinės kengūros diplomas Z. Karneckienė
Diana Borovik IIb  Respublikinis konkursas „Kalbų kengūra“ (rusų k.) Auksinės kengūros diplomas T. Ščiogoleva
Indrė Kliukaitė IIb Respublikinis konkursas „Kalbų kengūra“ (rusų k.) Auksinės kengūros diplomas T. Ščiogoleva
Jurgita Lukšo Ia Respublikinis konkursas „Kalbų kengūra“ (rusų k.) Padėka T. Ščiogoleva
Aleksandras Zubkovas Ia Respublikinis konkursas „Kalbų kengūra“ (rusų k.) Padėka T. Ščiogoleva
Eimantas Semėnas IIc  Respublikinis vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis Nugalėtojas, diplomas Z. Karneckienė
Matas Šamšūra IIc  Respublikinis vertimų konkursas „Tavo žvilgsnis Nugalėtojas, diplomas Z. Karneckienė
Vidmantas Šiaudinis Ib Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (anglų k.) I laipsnio diplomas Z. Karneckienė
Eimantas Semėnas IIc Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (anglų k.) I laipsnio diplomas(II vieta respublikoje) Z. Karneckienė
Matas Šamšūra IIc Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (anglų k.) I laipsnio diplomas Z. Karneckienė
Rimgaudas Bučelis IIc Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (biologija) I laipsnio diplomas D. Gaidamavičienė
Eimantas Semėnas IIc Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (biologija) I laipsnio diplomas D. Gaidamavičienė
Dainius Gaidamavičius IIc Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (biologija) I laipsnio diplomas D. Gaidamavičienė
Jurgita Lukšo Ia Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (geografija) padėka J. Guigienė
Aleksandras Zubkovas Ia Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (geografija) padėka J. Guigienė
Rimgaudas Bučelis IIc Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (istorija) I laipsnio diplomas D. Uzialienė
Dainius Gaidamavičius IIc Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (istorija) I laipsnio diplomas D. Uzialienė
Eimantas Semėnas IIc Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (istorija) I laipsnio diplomas D. Uzialienė
Daumantas Grašys IIc Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (istorija) III laipsnio diplomas D. Uzialienė
Karolis Breidokas IIb Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (matematika) I laipsnio diplomas V. Rimšelienė
Rimgaudas Bučelis IIc Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (matematika) I laipsnio diplomas T. Dudėnaitė
Eimantas Semėnas IIc Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (matematika) II laipsnio diplomas T. Dudėnaitė
Edgaras Stanaitis IIIb Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (matematika) III laipsnio diplomas T. Dudėnaitė
Edgaras Stanaitis IIIb Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (IT) I laipsnio diplomas T. Dudėnaitė
Edgaras Stanaitis IIIb Respublikinis edukacinis konkursas „Olympis 2014“ (anglų kalba) I laipsnio diplomas B. Radziulienė
Augustė Skrebutėnaitė Ia Tarptautinis matematikų konkursas„Kengūra“ II vieta rajone 9 klasių  tarpe T. Dudėnaitė
Adomas Taluntis IIc Tarptautinis matematikų konkursas„Kengūra“ I vieta rajone 10 klasių mokinių tarpe T. Dudėnaitė
Karolis Breidokas IIb Tarptautinis matematikų konkursas„Kengūra“ III vieta rajone 10 klasių mokinių tarpe V. Rimšelienė
Edita Basytė IIIa Tarptautinis matematikų konkursas„Kengūra“ II vieta rajone 11 klasių mokinių tarpe T. Dudėnaitė
Paulius Barzdėnas IVb Tarptautinis matematikų konkursas„Kengūra“ III vieta rajone 10 klasių mokinių tarpe T. Dudėnaitė
Diana Borovik IIb Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro edukacinis projektas „Rūpinamės 1863 m. sukilimo paveldu“ Padėkos raštas A. Krinickienė
Karolis Breidokas IIb Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro edukacinis projektas „Rūpinamės 1863 m. sukilimo paveldu“ Padėkos raštas A. Krinickienė
Arnoldas Leleika IIa Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro edukacinis projektas „Rūpinamės 1863 m. sukilimo paveldu“ Padėkos raštas A. Krinickienė
Viktorija Ambrulaitytė IIb Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro edukacinis projektas „Rūpinamės 1863 m. sukilimo paveldu“ Padėkos raštas A. Krinickienė
Anton Mazurkevič IIb Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro edukacinis projektas „Rūpinamės 1863 m. sukilimo paveldu“ Padėkos raštas A. Krinickienė
Jolita Jarmalytė IIb Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro edukacinis projektas „Rūpinamės 1863 m. sukilimo paveldu“ Padėkos raštas A. Krinickienė
Andrius Jelaga IIa Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro edukacinis projektas „Rūpinamės 1863 m. sukilimo paveldu“ Padėkos raštas A. Krinickienė
Laura Jarmalytė IVa Nataljos Kazakovos kompiuterių mokyklos tarptautinis kompiuterinių kalėdinių ir naujamečių atvirukų konkursas  „Žiemos pasaka 2013“ Diplomas G. Nalivaika
Gintarė Misiūnaitė IVa Nataljos Kazakovos kompiuterių mokyklos tarptautinis kompiuterinių kalėdinių ir naujamečių atvirukų konkursas  „Žiemos pasaka 2013“ Diplomas G. Nalivaika
Simona Breidokaitė IVb Europos Parlamento nario J. Imbraso biuro, VŠĮ „Tytnagas“  K. Donelaičio 300-ųjų gimimo metinių paminėjimo  rašinių konkursas I laipsnio laureatės  diplomas A. Činčikienė
Rugilė Rutkauskaitė IVd Europos Parlamento nario J. Imbraso biuro, VŠĮ „Tytnagas“  K. Donelaičio 300-ųjų gimimo metinių paminėjimo  rašinių konkursas II  laipsnio laureatės  diplomas A. Krinickienė
Karolina Snieškaitė II b Europos Parlamento nario J. Imbraso biuro, VŠĮ „Tytnagas“  K. Donelaičio 300-ųjų gimimo metinių paminėjimo  rašinių konkursas III  laipsnio laureatės  diplomas A. Krinickienė
Kristina Jusytė IVc Respublikinis mokinių autorinių dainų konkursas „Žodžiai iš širdies“ III vieta G. Šalna
Remigijus Kuldo IIc Rajono lengvosios atletikos varžybos II vieta rutulio stūmime M. Švereika
Justas Jurėnas IIc Rajono lengvosios atletikos varžybos III  vieta rutulio stūmime M. Švereika
Raminta  Račinskaitė IIc Rajono lengvosios atletikos varžybos II  vieta rutulio stūmime D. Panavienė
Paulina Lamauskaitė IIIa Rajono lengvosios atletikos varžybos III  vieta rutulio stūmime D. Panavienė
Andrius Baronėnas IIIa Rajono lengvosios atletikos varžybos I vieta 1000 m bėgime M. Švereika
Ričardas  Skorulskis IIIb Rajono lengvosios atletikos varžybos III vieta 100 m bėgime M. Švereika
Andrius Baronėnas, Tadas Kuodis, Ričardas Skorulskis, Deividas Urbonas IIIa,IVb, IIIb, IIb Rajono lengvosios atletikos varžybos II vieta estafetės rungtyje M. Švereika
Ernesta Gudelytė, Raminta Račinskaitė Akvilina Rudinskytė, Evelina Žameici Ia, IIc, IIIa, IVd Rajono lengvosios atletikos varžybos III vieta estafetės rungtyje D. Panavienė
Tadas  Kuodis IVc Rajono lengvosios atletikos varžybos II vieta šuolio į tolį rungtyje M. Švereika
Deividas Podolskis IIIb Rajono lengvosios atletikos varžybos III vieta šuolyje į aukštį M. Švereika
Povilas Rudinskis IIIb Rajono lengvosios atletikos varžybos III vieta šuolyje į tolį M. Švereika
Simona Breidokaitė IVb Baigė Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą T. Dudėnaitė
Paulius Barzdėnas IVb Baigė Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą T. Dudėnaitė
Laurynas Jurkevičius IVb Baigė Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą T. Dudėnaitė
Simona Breidokaitė IVb Baigė Šiaulių universiteto jaunųjų fizikų mokyklą „Fotonas “ E. Karneckas

Mokytojų pasiekimai, apdovanojimai

Eilės nr. Mokytojas Data Pasiekimas
1. Alė Krinickienė 2013-10-05 Švenčionių rajono savivaldybės mero 2013 m. spalio 3 d. potvarkiu Nr. V1-73 suteikta Švenčionių rajono 2013 metų nominacija „Metų mokytojas“
 2. Alė Krinickienė 2013-11-22 Švenčionių PRCPadėkos raštas už videofilmo pristatymą mokinių konferencijoje „1863-1864 m. sukilimas Lietuvoje, kaip laisvės ir orumo ženklas“
3. Alė Krinickienė 2013 Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro padėkos raštas už aktyvų dalyvavimą edukaciniame projekte „Rūpinamės 1863 m. sukilimo paveldu“
 4. Alė Krinickienė 2013 Europos Parlamento nario J. Imbraso biuro, VŠĮ „Tytnagas“ padėka  už parengimą mokiniųK.Donelaičio 300-ųjų gimimo metinių paminėjimo  rašinių konkursui
 5. Gintaras Nalivaika 2014-01-08 Natalijos Kazakovos kompiuterių mokyklos padėka už pagalbą mokiniui, dalyvavusiam tarptautiniame kompiuterinio kalėdinio ir naujamečio atviruko konkurse „Žiemos fantazija“
 6. Eugenijus Karneckas 2014-03-20 Jaunųjų fizikų mokyklos „FOTONAS“ padėkauž pagalbą ugdant jaunuosius fizikus – fotoniečius
 7. Vanda Rimšelienė 2014-04-14 Vilniaus Gabijos gimnazijos padėka, parengus mokinį 63-iajai Lietuvos mokinių matematikos olimpiadai
 8. Vanda Rimšelienė 2014 Tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra“ organizacinio komiteto padėka už pagalbą organizuojant konkursą mokykloje
 9. Asta Činčikienė 2013 Europos Parlamento nario J. Imbraso biuro, VŠĮ „Tytnagas“ padėka  už parengimą mokiniųK.Donelaičio 300-ųjų gimimo metinių paminėjimo  rašinių konkursui

GIMNAZIJOS PASIEKIMAI 2013-2014 m. m.

Eilės nr. Padėka Data Mokytojai
 1. Švenčionėlių miesto kultūros centroPadėkaŠvenčionėlių Mindaugo gimnazijos komandai „Šypsena“  už įsimintiną fotografijų parodą  „Įspūdingiausias grybas“ 2013-09-21 D. GaidamavičienėA. Karovackienė
 2. VĮ „Švenčionėlių miškų urėdija“PadėkaMindaugo gimnazijos  komandai „Šypsena“užėmusiai II vietą grybavimo čempionato prisistatymo rungtyje 2013-09-21 R. GrigianecienėD. Gaidamavičienė
 3. VĮ „Švenčionėlių miškų urėdija“PadėkaMindaugo gimnazijos  komandai „Šypsena“užėmusiai III vietą grybavimo čempionato miško kompozicijų kūrime 2013-09-21 N.Gudelienė
 4. Švenčionių r. savivaldybės administracijos kultūros skyriaus padėkos raštasuž aktyvų dalyvavimą tradicinėje rajono šventėje „Rudens kermošius“ Švenčionyse 2013-09-28 P. JemeljanovA. KarovackienėJ. Travkina
 5. Tarptautinės istorinio teisingumo komisijosPadėkauž Tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimo organizavimą 2013 m. 2013-11-16 V. Urbonienė
 6. Švenčionių rajono Socialinių paslaugų centroPadėkašokių kolektyvui „Versmė“ už dalyvavimą ir puikų pasirodymą projekto „Būkime kartu“ renginyje „Čia – mūsų namai“, skirtą Lietuvoje gyvenančių tautinių mažumų konsolidacijai stiprinti 2013-11-19 R. Grigianecienė
 7. Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams tirti padėkaUž aktyvų dalyvavimą 2014 m. sausio 13 d. pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtoje Laisvės gynėjų dienai paminėti. 2014-01-17 J. Guigienė
 8. Švenčionių papildomo ugdymo centro diplomasLaimėjus II vieta rudens kroso rajono varžybose 2013 m.rugsėjis D. PanavienėM. Švereika
 9. Švenčionių papildomo ugdymo centro diplomasVaikinų komandai, užėmusiai Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajoninėse lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose II vietą 2014 – 05 – 14 M. Švereika
 10. Švenčionių papildomo ugdymo centro diplomasmerginų komandai, užėmusiai Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajoninėse lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose II vietą 2014 – 05 – 14 D. Panavienė
 11. Švenčionių papildomo ugdymo centro diplomasmerginų komandai, užėmusiai Lietuvos moksleivių krepšinio čempionato „MANIJA“ MRU taurei laimėti III vietą 2014-01-08-09 D. Panavienė
 12. Švenčionių papildomo ugdymo centro diplomasvaikinų komandai, užėmusiai Lietuvos moksleivių krepšinio čempionato „MANIJA“ MRU taurei laimėti I vietą 2014-01-08-09 M. Švereika
Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:40
5. 11:50 - 12:35
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40
8. 14:50 - 15:35

Suaugusiųjų ir jaunimo ugdymo skyriuje:

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:50 - 11:35
5. 12:05 - 12:50
6. 13:00 - 13:45
7. 13:55 - 14:40
8. 14:50 - 15:35

Kalendorius
2017 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archyvas
Kategorijos