Mėnuo: 2015 gruodžio

Informatikos olimpiada

Karolis Breidokas (IVb klasė) rajono informatikos olimpiadoje užėmė I vietą.

Laureatė

Ugnė Orlovaitė respublikinio kalėdinio atviruko konkurso nugalėtoja! Jos mokytoja Alfreda Karovackienė.

Lyderystės akademijos absolventės

Lapkričio – gruodžio mėnesį gimnazistės Diana Borovik (IVb kl.) ir Vytautė Rukšėnaitė (IIa kl.) dalyvavo projekte "Lyderystės akademija" ir sėkmingai baigusios programą gavo projekto partnerių pasirašytus diplomus bei atminimo dovanėles. "Džiaugiuosi įveikusi įtemptą paskaitų grafiką ir baigusi šią akademiją. Nuostabūs įspūdžiai, papildytas draugų ratas. " – pasidalino džiaugsmu Diana.

Kalėdinės eglės įžiebimas

Ketvirtokai, tęsdami gimnazijos tradicijas, pakvietė mokytojus į kalėdinės eglės įžiebimo renginį.

Kalėdinių atvirukų paroda

Gimnazijos II aukšto koridoriuje veikia kalėdinių atvirukų paroda.

Advento popietė

Advento popietėje gimnazijos darbuotojams, kurią suorganizavo mokytojai Gytis Šalna, Giedra Umbražiūnienė, Vilė Urbonienė ir tradicijų komisija, netrūko švenčių laukimo nuotaikos, jaukumo, gražių žodžių, viltingų palinkėjimų. Ačiū kolegos.

Aplankė vaikus globos namuose

Sakoma, kad geriausia dovana – bendravimo džiaugsmas. Akcijos „Po angelo sparnu“ metu pirmų klasių mokiniai apsilankė Švenčionėlių vaikų globos namuose. Kartu su globos namų auklėtiniais jie žaidė žaidimus, dalinosi savo sėkmėmis, svajonėmis ir džiaugėsi buvimu kartu.

Kalėdos Europoje

Gruodžio 21 d. mokytoja Vilhelmina Urbonienė su IIc klase vyko į baigiamąjį tarptautinio projekto „Adventas Europoje“ renginį „Kalėdos Europoje“, kurį vykdė Švenčionių Z. Žemaičio gimnazijoja. Mokiniai dalyvavo lietuvių, anglų ir rusų kalbų pamokose, kurias vedė rusų kalbos mokytojos metodininkės Danuta Vaitechovič, Vilė Urbonienė ir anglų kalbos mokytoja metodininkė Svetlana Kraujalienė.

Pasirašyta sutartis su VU

19 šalies mokyklų Vilniaus universiteto Senato salėje pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus universitetu. Sutartyse numatytos veiklos kuriant intelektualią, išmaniosiomis technologijomis grįstą ateities mokyklą. Projekte dalyvaus ir Švenčionėlių Mindaugo gimnazija, sutartį pasirašė gimnazijos direktorė D.V. Gaidamavičienė.