AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Lankytojai

Savivalda

Tinklalapis atnaujinamas

Gimnazijos taryba

Pirmininkas

Nariai:

Tėvai:
Mokytojai:
Mokiniai:

Mokytojų taryba

Pirmininkė – 

Nariai: mokytojai, bibliotekos vedėjas, socialinis pedagogas, visuomenės sveikatos specialistas.

Tėvų tarybą

sudaro klasių tėvų komitetų pirmininkai

Mokytojų atestacijos komisija

Metodinė taryba

(atnaujinta 2018-11-28)

Metodinės grupės

Lietuvių kalbos:

  1. Asta Činčikienė – mokytoja metodininkė
  2. Nijolė Daubarienė – pirmininkė, mokytoja metodininkė
  3. Alė Krinickienė – mokytoja ekspertė

Užsienio kalbų:

  1. Zita Karneckienė – anglų k. mokytoja metodininkė, vokiečių k. vyresnioji mokytoja
  2. Alfreda Karovackienė – rusų k. vyresnioji mokytoja
  3. Birutė Radziulienė – anglų k. mokytoja metodininkė, vokiečių k. vyresnioji mokytoja
  4. Jelena Rimkienė – anglų kalbos mokytoja metodininkė
  5. Liudmila Jakubcevič – rusų kalbos vyresnioji mokytoja
  6. Vilhelmina Urbonienė – rusų k. mokytoja metodininkė

Gamtos ir tiksliųjų mokslų:

  1. Alina Bura – informatikos mokytoja metodininkė
  2. Vida Dindienė –  matematikos mokytoja metodininkė
  3. Teresė Dudėnaitė – matematikos mokytoja metodininkė
  4. Irena Doviakovskienė – matematikos mokytoja metodininkė
  5. Natalija Jankovska – chemijos mokytoja metodininkė
  6. Daiva Gaidamavičienė – biologijos mokytoja metodininkė
  7. Nijolė Gudelienė – chemijos mokytoja metodininkė
  8. Eugenijus Karneckas – fizikos mokytojas metodininkas
  9. Gintaras Nalivaika – informatikos mokytojas metodininkas

Dorinio ugdymo, socialinių mokslų, menų, psichologijos, technologijų ir kūno kultūros:

  1. Renata Grigianecienė – šokio mokytoja metodininkė
  2. Alfreda Karovackienė – ​dailės mokytoja metodininkė
  3. Ona Orechovienė – istorijos mokytoja metodininkė
  4. Daiva Panavienė – kūno kultūros mokytoja metodininkė
  5. Jurgita Politienė – geografijos vyresnioji mokytoja
  6. Mindaugas Švereika – kūno kultūros mokytojas metodininkas
  7. Lina Rodevičienė – muzikos mokytoja
  8. Jurgita Travkina – technologijų vyresnioji mokytoja
  9. Giedra Umbražiūnienė – tikybos mokytoja
  10. Vilhelmina Urbonienė – etikos mokytoja metodininkė
  11. Daiva Uzialienė – istorijos mokytoja metodininkė

Klasių vadovų metodinė grupė:

  1. Daiva Gaidamavičienė, IIb klasė
  2. Eugenijus Karneckas, IIa klasė
  3. Alfreda Karovackienė, IIIa klasė, SĮU klasė
  4. Zita Karneckienė, Ib klasė
  5. Daiva Panavienė,  IIc klasė
  6. Jurgita Politienė Ia klasė
  7. Birutė Radziulienė, IIIb klasė
  8. Vilhelmina Urbonienė – IIIc klasė
  9. Daiva Uzialienė, IVa klasė

Gimnazijos prezidentas 2018-2020 m.m.

Mokinių taryba

Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 09.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 13.05 - 13.50
7. 14.00 - 14.45
8. 14.55 - 15.40

Kalendorius
2020 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgp    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archyvas
Kategorijos