Lankytojai

Savivalda

Gimnazijos taryba

Pirmininkas – Eugenijus Karneckas

Nariai:

Tėvai:
  1. Audronė Čaikinienė
  2. Lina Rodevičienė
  3. Gražina Semėnienė
  4. Dainius Slabada
  5. Arvydas Tijūnėlis
Mokytojai:
  1. Alfreda Karovackienė
  2. Daiva Gaidamavičienė
  3. Jurgita Politienė
  4. Jelena Rimkienė
Mokiniai:
  1. Erika Čaikinaitė (IIb)
  2. Ingrida Masoit (Ib)
  3. Ugnius Rodevičius (IVa)
  4. Augustė Semėnaitė (IIIc)
  5. Ramunė Vilkoitytė (IVa)

(atnaujinta 18-12-11)

Mokytojų taryba

Pirmininkė – Daiva Veronika Gaidamavičienė

Nariai: mokytojai, bibliotekos vedėjas, socialinis pedagogas, visuomenės sveikatos specialistas.

Tėvų tarybą

sudaro klasių tėvų komitetų pirmininkai

Mokytojų atestacijos komisija

  1. Daiva Veronika Gaidamavičienė, direktorė, pirmininkė
  2. Zita Karneckienė, mokytoja
  3. Daiva Panavienė, mokytoja
  4. Lina Rodevičienė, tėvų atstovė
  5. Gražina Svarauskienė, Švenčionių rajono savivaldybės kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto skyriaus  vyriausioji specialistė
  6. Daiva Uzialienė, mokytoja

(atnaujinta 2018-12-03)

Metodinė taryba

  1. Nijolė Daubarienė, lietuvių k. metodinės grupės pirmininkė
  2. Nijolė Gudelienė, gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė
  3. Alfreda Karovackienė, dorinio ugdymo, socialinių mokslų, menų, psichologijos, technologijų ir kūno kultūros metodinės grupės pirmininkė
  4. Zita Karneckienė, užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė
  5. Alė Krinickienė – pirmininkė
  6. Vilhelmina Urbonienė, klasių vadovų metodinės grupės pirmininkė

(atnaujinta 2018-11-28)

Metodinės grupės

Lietuvių kalbos:

  1. Asta Činčikienė – mokytoja metodininkė
  2. Nijolė Daubarienė – pirmininkė, mokytoja metodininkė
  3. Alė Krinickienė – mokytoja ekspertė

(atnaujinta 2018-11-28)

Užsienio kalbų:

  1. Zita Karneckienė – pirmininkė, anglų k. mokytoja metodininkė, vokiečių k. vyresnioji mokytoja
  2. Alfreda Karovackienė – rusų k. mokytoja
  3. Birutė Radziulienė – anglų k. mokytoja metodininkė, vokiečių k. vyresnioji mokytoja
  4. Jelena Rimkienė – anglų kalbos mokytoja metodininkė
  5. Liudmila Jakubcevič – rusų kalbos vyr. mokytoja
  6. Vilhelmina Urbonienė – rusų k. vyresnioji mokytoja

(atnaujinta 2018-11-28)

Gamtos ir tiksliųjų mokslų:

  1. Alina Bura – informatikos mokytoja metodininkė
  2. Vida Dindienė –  matematikos mokytoja metodininkė
  3. Teresė Dudėnaitė – matematikos mokytoja metodininkė
  4. Irena Doviakovskienė – matematikos mokytoja metodininkė
  5. Natalija Jankovska – chemijos mokytoja metodininkė
  6. Daiva Gaidamavičienė – biologijos mokytoja metodininkė
  7. Nijolė Gudelienė – chemijos mokytoja metodininkė, pirmininkė
  8. Eugenijus Karneckas – fizikos mokytojas metodininkas
  9. Gintaras Nalivaika – informatikos mokytojas metodininkas

(atnaujinta 2018-11-28)

Dorinio ugdymo, socialinių mokslų, menų, psichologijos, technologijų ir kūno kultūros:

  1. Renata Grigianecienė – šokio mokytoja metodininkė
  2. Alfreda Karovackienė – pirmininkė, ​dailės mokytoja metodininkė
  3. Ona Orechovienė – istorijos mokytoja metodininkė
  4. Daiva Panavienė – kūno kultūros mokytoja metodininkė
  5. Jurgita Politienė – geografijos vyresnioji mokytoja
  6. Mindaugas Švereika – kūno kultūros mokytojas metodininkas
  7. Lina Rodevičienė – muzikos mokytoja
  8. Jurgita Travkina – technologijų vyresnioji mokytoja
  9. Giedra Umbražiūnienė – tikybos mokytoja
  10. Vilhelmina Urbonienė – etikos mokytoja metodininkė
  11. Daiva Uzialienė – istorijos mokytoja metodininkė

(atnaujinta 2018-11-28)

Klasių vadovų metodinė grupė:

  1. Daiva Gaidamavičienė, IIb klasė
  2. Eugenijus Karneckas, IIa klasė
  3. Alfreda Karovackienė, IIIa klasė, SĮU klasė
  4. Zita Karneckienė, Ib klasė
  5. Daiva Panavienė,  IIc klasė
  6. Jurgita Politienė Ia klasė
  7. Birutė Radziulienė, IIIb klasė
  8. Vilhelmina Urbonienė – pirmininkė, IIIc klasė
  9. Daiva Uzialienė, IVa klasė

Gimnazijos prezidentas 2018-2020 m.m.

Mantas Lipinskas
(atnaujinta 2018-09-03)

Mokinių taryba

  1. Aleksandra Andrejeva IIc
  2. Aistėja Baranauskaitė IIIb
  3. Erika Čaikinaitė IIb
  4. Emilija Gruškaitė IIc
  5. Greta Jaksebogaitė IIc
  6. Karolina Karneckaitė IIb
  7. Diana Kurtinytė IIIb
  8. Jokūbas Kaniušas Ib
  9. Elvinas Kirdeika Ib
  10. Ieva Lisauskaitė IIa
  11. Gabrielė Lavreckytė IIa
  12. Mantas Lipinskas IIIb
  13. Ingrida Masoit Ib
  14. Karina Masoit IIc
  15. Ligita Meidutė Ia
  16. Greta Mančinskaitė Ia
  17. Neda Mazvilaitė IVa
  18. Veronika Michnevič IIIa
  19. Karina Pokaliuk IIIc
  20. Kamilė Ražauskaitė IIc
  21. Augustė Semėnaitė IIIc  – pirmininkė
  22. Enrika Sokolovaitė IIIb
  23. Vesta Saulytė IIa
  24. Meda Tarvydaitė Ia

(atnaujinta 2018-12-03)

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:55 - 11:40
5. 11:50 - 12:35
6. 12:55 - 13:40
7. 13:50 - 14:35
8. 14:45 - 15:30

Kalendorius
2018 m. gruodžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Lap    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archyvas
Kategorijos