OLWEUS mokykla
Programos
Projektai

AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Lankytojai

Pedagogai

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos
pedagoginių darbuotojų sąrašas

Eil. Nr.Mokytojo vardas, pavardėPareigybė, kvalifikacinė kategorija
1.Ramunė BankauskienėLietuvių kalbos mokytoja metodininkė
2.Alina BuraInformacinių technologijų mokytoja metodininkė
3.Viktorija CijūnelienėSocialinė pedagogė metodininkė
4.Edita ČebručenkienėVyr. pradinio ugdymo mokytoja, specialioji pedagogė
5.Jūratė ČepulienėPradinio ugdymo mokytoja metodininkė
6.Stanislava ČerniauskienėIstorijos mokytoja metodininkė
7.Rita ČinčikienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė mmmmmetodininkėmetodininkėmetodininkė
8.Asta ČinčikienėLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
9.Danutė DrėgvienėPradinio ugdymo mokytoja metodininkė
10.Nijolė DaubarienėLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
11.Irena DoviakovskienėMatematikos mokytoja metodininkė
12.Vida DindienėMatematikos mokytoja metodininkė
13.Teresė DudėnaitėMatematikos mokytoja metodininkė
14.Daiva Veronika GaidamavičienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė, ugdymo karjerai mokytoja
15.Daiva GaidamavičienėGamtos ir žmogaus, biologijos mokytoja metodininkė
16.Rita GasparevičienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui, matematikos mokytoja metodininkė
17.Virginija GuogienėPsichologė II kvalifikacinė kategorija
18.Nijolė GudelienėChemijos mokytoja metodininkė
19.Renata GrigianecienėŠokio mokytoja metodininkė
20.Natalija JankovskaChemijos mokytoja metodininkė
21.Liudmila JakubcevičRusų kalbos vyr. mokytoja
22.Jolanta JuknienėPradinio ugdymo mokytoja metodininkė
23.Rita JusienėPradinio ugdymo mokytoja metodininkė
24.Irena KaniušienėGamtos ir žmogaus, biologijos, geografijos mokytoja metodininkė
25.Nijolė KapačinskienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui, istorijos mokytoja metodininkė
26.Eugenijus KameckasFizikos mokytojas metodininkas
27.Zita KameckienėAnglų, vokiečių kalbų mokytoja metodininkė
28.Alfreda KarovackienėDailės, rusų kalbos vyr. mokytoja
29.Jolanta KlipčiuvienėAnglų kalbos mokytoja metodininkė
30.Alė KrinickienėLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė
31.Angelė MaliavkienėPradinio ugdymo, dailės mokytoja metodininkė
32.Jekaterina MatulevičienėŠokio mokytoja metodininkė
33.Laimutė MartinkevičienėLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
34.Janina MikėnienėMatematikos mokytoja metodininkė
35.Rasa NalivaikienėMatematikos mokytoja metodininkė
36.Rasa NalivaikienėPradinio ugdymo mokytoja metodininkė
37.Gintaras NalivaikaInformacinių technologijų mokytojas metodininkas
38.Rita NemeikienėSocialinė pedagogė metodininkė
39.Ona OrechovienėIstorijos mokytoja metodininkė
40.Daiva PanavienėFizinio ugdymo mokytoja metodininkė
41.Sigita PavliukevičienėPradinio ugdymo mokytoja metodininkė
42.Margarita PetkūnienėPradinio ugdymo mokytoja metodininkė
43. .Andrejus PodvoiskisFizinio ugdymo mokytojas metodininkas
44.Jurgita PolitienėGeografijos, ekonomikos mokytoja metodininkė
45.Birutė RadziulienėAnglų kalbos mokytoja metodininkė
46.Jelena RimkienėAnglų kalbos mokytoja metodininkė
47.Ina StvolienėAnglų kalbos mokytoja metodininkė
48.Agnė ŠalnienėMuzikos mokytoja metodininkė
49.Inga Šimkavičiūtė-KukulskienėLietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytoja
50.Žydrė ŠiekštelienėPradinio ugdymo mokytoja metodininkė, vyr. logopedė
51.Mindaugas ŠvereikaFizinio ugdymo mokytojas metodininkas
52.Irena UlevičienėRusų kalbos mokytoja metodininkė
53.Daiva TaluntienėPradinio ugdymo mokytoja metodininkė
54.Vilhelmina UrbonienėEtikos mokytoja ekspertė, rusų kalbos mokytoja metodininkė
55.Giedra UmbražiūnienėTikybos mokytoja metodininkė, istorijos vyr, mokytoja
56.Daiva UzialienėDirektorė, istorijos mokytoja metodininkė
57.Gitą UzialienėVyr. technologijų, fizikos mokytoja
58.Nijolė VainorienėAnglų, vokiečių kalbų mokytoja metodininkė
59.Jelena VaiškūnienėTechnologijų mokytoja metodininkė
60.Vita VolskienėAnkstyvojo anglų kalbos ugdymo vyr. mokytoja
61.Andžela ZenkevičienėLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
62.Diana ZubkovienėLietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė
63.Laimutė ŽemaitienėPradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Pamokų laikas

1. 08.00 - 08.45
2. 08.55 - 09.40
3. 09.50 - 10.35
4. 10.55 - 11.40
5. 12.00 - 12.45
6. 13.05 - 13.50
7. 14.00 - 14.45
8. 14.55 - 15.40

Kalendorius
2021 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Archyvas
Kategorijos