AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Lankytojai

Informacinės technologijos

Laikas pasirūpinti savo ateitimi!

Vidurinio ugdymo (III-IV kl.) informacinių technologijų programą sudaro 2 kursai: bendrasis ir išplėstinis.

IT_bendrasis_kursas

Bendrasis kursas (mūsų mokykloje – privalomas) yra orientuotas į svarbiausias kiekvieno kompiuterių vartotojo darbo su informacija sritis: tekstinių dokumentų rengimą, skaitinės informacijos apdorojimą ir tvarkymą,  pateikčių rengimą bei saugų interneto naudojimą. Šių žinių prireiks KIEKVIENAM, kuris studijuos, dirbs ar užsiims nuosavu verslu.

IT_isplestinis_kursas

Išplėstinį kursą sudaro 3 atskiri moduliai (mūsų gimnazija siūlo 2).

Programavimas skirtas ne vien tiems, kurie ruošiasi laikyti IT egzaminą (50% IT VBE turinio sudaro programavimo užduotys). Programavimo modulį rekomenduočiau kiekvienam, linkusiam į tiksliuosius mokslus, bei būsimoms studijoms besirenkančiam matematikos, informatikos, fizinių, technologinių ar inžinerijos mokslų sritį.

Algoritminis mąstymas, ugdomas mokantis programuoti, pravers ne tik programuotojui, bet ir vadybininkui, vadovui, inžinieriui, logistikos, bei kitų sričių specialistams.

Elektroninės leidybos modulis supažindina su grafinės, garsinės ir vaizdinės informacijos apdorojimu, kūrybiniu procesu, bei technologijomis. Tinkamas pasirinkimas tiems, kurie domisi menais, kompiuterinių technologijų galimybėmis, neabejingi kompiuterinei kūrybai, ar tiesiog reikia IT pažymio konkursiniam balui.

Nori sėkmingos profesinės karjeros? Rinkis IT!

Mokytojas Gintaras Nalivaika

Pamokų laikas

Kalendorius
2020 m. liepos mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Bir    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archyvas
Kategorijos