Diena: 2015-04-29

English can be funny

Balandžio 29 dieną vyko pirmų klasių anglų kalbos viktorina „English can be funny”. Konkursą vedė praktiką atliekanti buvusi gimnazijos mokinė ir būsima anglų kalbos mokytoja Greta Boliaku. Pirmą vietą laimėjo Ic klasės mokiniai, antrą – Ib ir trečią – Ia klasė. Viktoriną paruošė ir organizavo anglų kalbos mokytojos J.Diatlova, Z.Karneckienė ir B.Radziulienė.

Tylos stebuklinga versmė

Balandžio 29d. gimnazijos mokiniai prisijungė prie Lietuvos Respublikos Švietimo ir Mokslo Ministerijos organizuojamos akcijos „Tylos stebuklinga versmė“.  Akcijos tikslas priminti triukšmo poveikį žmogaus sveikatai. Pirmų klasių mokiniai parengė informacinį stendą, biologijos pamokose aptarė triukšmo žalą bei sukūrė ketureilius „Tylos stebuklinga versmė“.