Diena: 2016-10-28

Reškutėnuose

Būrelio „Filosofija mokykloje“ nariai su mokytoja Vilhelmina Urboniene dalyvavo Viktorijos Lapėnienės knygos „Reškutėnai, IV dalis“ pristatyme. Mokiniai su knygos autore Viktorija Lapėniene.

Viskas mūsų rankose

Mūsų krepšininkai dalyvavo Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos vykdomo sveikatos projekto „Viskas mūsų rankose“ krepšinio turnyre.

Projektas „Bendruomeniškumo kaleidoskopas“

Švenčionėlių Mindaugo gimnazija vykdo Vaikų ir jaunimo socializacijos projektą „Bendruomeniškumo kaleidoskopas“, kuriame dalyvauja Ignalinos, Molėtų, Kupiškio, Zarasų ir Švenčionių rajonų savivaldybių mokyklos. Spalio 26 d. gimnazijos mokinių atstovai svečiavosi Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje. Labai šiltas priėmimas, originaliai pristatyta pačių mokinių sukurta programa, kvapą gniaužiantys gamtos vaizdai skatino džiaugtis ir svajoti. Belieka drąsiai veikti.