Diena: 2017-03-01

Lietuvos rusų dramos teatre

Vasario 28 dieną I-IV klasių mokiniai vyko į Lietuvos rusų dramos teatrą, kur žiūrėjo spektaklį  anglų kalba apie Martiną Liuterį Kingą. Šios istorinės asmenybės unikalių savybių  įdomus, žaismingas, įtikinamas atskleidimas, įtaigi  kovotojo su rasiniu skurdu kalba  „Aš turiu svajonę“ sužavėjo mokinius.  Rasinės harmonijos kūrėjo vaidmuo atskleidė taikius kovojimo būdus, kurie pakeitė Ameriką.

Renginiai, projektai

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Pilietinio ugdymo skyrius informuoja apie vyksiančius renginius,  projektus: Edukacinis projektas, skirtas Motiejaus Valančiaus atminimui įamžinti; Projektas „Atrask Europą Lietuvoje“, skirtas Reformacijos metams; Šalies mokinių suvenyro kūrimo konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Geografijos olimpiada

Gimnazijoje vyko XXIX Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajono etrapas.