Diena: 2021-02-24

Netradicinė anglų k. pamoka

Vasario 24 dieną 9-11 kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje anglų kalbos pamokoje, kurią vedė labai linksmas mokytojas iš Majamio. Jis pristatė miestą, jo istoriją, įsimintinus faktus, gamtą ir aplinką. Mokiniai aktyviai dalyvavo pamokoje, atsakydami į klausimus apie Majamį. Po to mokiniai pasakojo apie Švenčionėlius, tradicinį lietuvišką maistą, gamtą ir gyvūnus. Pamoką organizavo mokytoja J. Rimkienė.

Domimės fizika

Vasario 24 d. Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos 8 kl. mokiniai Donatas P. ir Neringa B. nuotoliniu būdu dalyvavo kasmetiniame renginyje „Tarptautinė elementariųjų dalelių fizikos meistriškumo pamoka 2021“. Šį renginį organizuoja pasauliniai universitetai bei kitos mokslo institucijos norėdamos pritraukti, sudominti fizika tūkstančius moksleivių bei studentų.