+370 387 31312
rastine@skmg.lt

Rajono olimpinio festivalio lengvosios atletikos varžybos

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos svetainė

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio rajoninėse lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybose merginų ir vaikinų komandos užėmė II vietas.

Dalyvių rezultatai: R. Kuldo (IIc) – I vietą, J. Jurėnas (IIc) III, R. Račinskaitė (IIc) – II vietą, P. Lamauskaitė (IIIa) – III vietą rutulio stūmime ir D. Raginytė (IIc) šioje rungtyje užėmė IV vietą.

E. Žameici (IVd) ir A. Baronėnas (IIIa) laimėjo I vietą 1000 m bėgime, o R. Skorulskis – III vietą 100 m bėgime.

II vietą estafetės rungtyje užėmė D. Urbonas (IIb), T. Kuodis (IVc), A. Baronėnas (IIIa), R. Skorulskis (IIIb), o III vietą estafetėje laimėjo merginos – E. Gudelytė (Ia), R. Račinskaitė (IIc), A. Rudinskytė (IIIa), E. Žameici.

T. Kuodis (IVc) laimėjo šuolio į tolį rungtyje II vietą, D. Podolskis (IIIb) užėmė III vietą šuolyje į aukštį, o P. Rudinskis (IIIb) – III vietą šuolyje į tolį.