Lankytojai

Archyvas ‘Žinutės’ Kategorija

Kviečia NMA!

Kviečia mokytis NMA (Nacionalinė moksleivių akademija)!

Pasieniečių profesija

Gimnazijoje lankėsi VSAT prie VRM Švenčionių užkardos vadas Algirdas Andrulionis. Pažintinio vizito metu majoras supažindino ne tik su pasieniečių darbo specifika, kasdienybe, užkardos vykdomais projektais, bet ir žingeidžius gimnazistus ragino būti aktyviais ir iniciatyviais pasieniečių būrelio nariais.

 

Maratonas

20 gimnazistų dalyvavo Danske bank Vilniaus maratono studentų ir moksleivių 3 km bėgime (bėgo 3500 dalyvių). E. Mikštas užėmė 43, U. Palytaitė 57, G. Andreikėnas 66 vietas.

Dviračių žygis

10 gimnazistų dalyvavo dviračių žygyje, skirtame Pasaulinei savižudybių prevencijos dienai paminėti.

Iš mokinių tarybos dienoraščio

Mokinių tarybos pirmų antrų klasių mokiniai aktyviai įsitraukė į veiklas, skirtas tarptautinei grožio dienai paminėti.

Tik įėjęs pro gimnazijos duris kiekvienas veidrodyje galėjo pamatyti patį gražiausią pasaulyje žmogų ir pamąstyti, kas gi yra grožis. O po trijų pamokų antro aukšto koridoriuje šurmuliavo norintys išmokti užrišti kaklaraištį, pasidaryti šukuosenas ar makiažą. 

Pažintis su Kinija

Rugsėjo 7 dieną  labai nuotaikingai apie savo gyvenimą ir nuotykius Kinijoje papasakojo IVc klasės mokinė Gabija Jusytė ir jos draugė  iš Švenčionių Z.Žemaičio gimnazijos Justė, su kuria vasarą dvi savaites jos praleido Kinijoje, Vilniaus Konfucijaus instituto organizuotoje kelionėje. Kinija  – mūsų kultūrai labai tolima, tačiau būtent tuo ir viliojanti, užburianti ir daugiau nepaleidžianti paslaptingųjų drakonų šalis.  Merginos kopė į kinų sieną, mokėsi kinų kalbos, dainų, rytų kovų menų, išragavo gausybę patiekalų, aplankė Uždraustąjį miestą, atrado ir palygino daugybę tiesų ir mitų. Pasakojimo pabaigoje merginos pakvietė visus mokytis kinų kalbos, nes kinų ekonomoka sparčiai auga, kinų  kalbos mokėjimas tampa darbdavių nurodomu privalumu, kinų rinka vis labiau užkariauja pasaulį. 

 

Rugsėjo 1-oji Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje

Dar nepagelto nė vienas klevas, o rugsėjis atėjo tiksliu savo laiku ir perėmė visas gamtos pareigas, pakviesdamas beveik visus į šventę ir pranešdamas, kad pirmoji diena yra skirta Mokslo ir žinių žingsniams. Visos miestų ir miestelių gatvės tapo uniformuotos, o kardeliai jaunų rankose liudijo, kad pagarbai mokyklai ir mokytojui bei gyvenimo užkariavimui – pasiruošta.

 

Read the rest of this entry »

Mokslo ir žinių šventė

Kopos, kopos, kalnai ir vanduo…
Per smėlį ateina spalvingas ruduo…

(T.Venclova)

Kruizinis laivas į Mokslo ir žinių vandenis
išplaukė iš Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos
2017 m. rugsėjo 1 d. 10.30 val.

Skelbiame informaciją apie laisvą teatro būrelio mokytojo pareigybę

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr.V-1680 patvirtintu Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašu  skelbiame informaciją apie laisvą nuo 2017 m. rugsėjo 11 d. neformaliojo švietimo (teatro būrelio) mokytojo pareigybę:

Read the rest of this entry »

Dėl gimnazisto uniformos

Uniformų matavimai 1-4 kl. mokiniams vyks rugsėjo 6 d. nuo 14.00 iki 15.00 val. Uniformas siuva UAB „Aukso siūlas“.

Pamokų laikas
Kalendorius
2017 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Rgp    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Archyvas
Kategorijos