Dalyvauja „Erazmus+“ programos projekte

Dalyvauja „Erazmus+“ programos projekte

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos 5a klasė dalyvauja „Erazmus+“ programos projekte „RESOLAB – socialinių tinkle naudojimo ir tėvystės tyrimų laboratorija“. Projekto metu bus siekiama pagerinti jaunimo socialinių tinkle naudojimą ir įgalinti tėvus geriau padėti savo vaikams skaitmeninėje erdvėje. 5a klasės mokiniai ir tėvai testuos RESOLAB sukurtas priemones ir metodikas, dalyvaus jas tobulinant, kurs ir išbandys bendras iniciatyvas. Projekte dalyvauja partneriai iš Belgijos, Ispanijos, Prancūzijos ir Lietuvos. 2024 m. balandžio 16 dieną Vilniuje įvyko pirmasis visų projekto šalių susitikimas, kuriame dalyvavo laikinai vykdanti direktorės pareigas Rita Gasparevičienė ir 5a klasės vadovė Asta Činčikienė.