AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Autoriaus archyvas

Interneto etiketas

Dėl darbo organizavimo

Nuotolinis mokymas

Psichologo konsultacija

Brandos egzaminų tvarkaraščio pakeitimai.

Respublikiniame etikos konkurse pirma

Sveikiname IVb klasės mokinę Kariną Pokaliuk,   laimėjus 1-ąją vietą 11-12 klasių etikos konkurse. Mokinę ruošė mokytoja Vilhelmina Urbonienė

ŠMSM informacija dėl koronaviruso

Dovanos

Mūsų alumnai nepamiršta nudžiuginti ne tik pasiekimais, dėmesiu socialiniuose tinkluose, apsilankymu. Šį kartą gavome dovanų – rinkinį knygų, kurį padovanojo Dovilė Čibiraitė.

100-dienio akimirkos

Vasario 21d. abiturientai rinkosi į nuostabų Šimtadienio  Erdvėlaivį, kuriuo keliavo po visas dangaus platybių planetas. Kelionėje laiku dvyliktokai pademonstravo savo gebėjimus, pakomentavo savo sukurtus filmus, kurie tapo slaptu raktu, leidžiančiu patekti į Erdvėlaivį.

O laiką negailestingai skaičiuoja šimtadienio kalendorius, primenantis, jog reikia daug dirbti, kad svajonės taptų realybe.

Nuoširdžiai dėkojame trečiokams ir jų auklėtojoms Daivai Gaidamavičienei ir Daivai Panavienei už nuostabią šventę, skanų tortą ir pusatestačius.

Respublikiniame etikos konkurse

IIIa klasės mokinė Evelina Vareikaitė respublikiniame etikos konkurse užėmė III vietą. Jos mokytoja V. Urbonienė.

Visuomenės diena gimnazijoje

Edukacinė programa

Edukacinė multiinstrumentininko Sauliaus Petreikio programa.

Sausio 13-osios minėjimas

Švenčionėlių miestelio bendruomenė paminėjo Sausio 13-ąją.

2020 m. balandžio mėn.
« Kov