Autoriaus archyvas

Rajono čempionai

Rajono moksleivių lengvosios atletikos varžybose mūsų gimnazijos vaikinai užėmė pirmąją vietą, o merginos – trečiąją. Gegužės 27 d. finalinėse varžybose Alytuje vaikinų komanda atstovaus mūsų rajonui.

Renginys Europos dienai

Gegužės 15 d. gimnazijoje vyko Europos dienai skirti renginiai. Gimnazija prisijungė prie Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos iniciatyvos „Atgal į mokyklas“, todėl turėjome svečią – diplomatą Mindaugą Kačerauskį, URM Vystomojo bendradarbiavimo departamento patarėją, kuris smagiai ir įdomiai pravedė pamoką apie Europos Sąjungą, papasakojo apie ES aktualijas, Lietuvos narystės ES naudą. Vėliau antrokų komandos dalyvavo viktorinoje, skirtoje Europos Sąjungai, kurią organizavo geografijos mokytojos.

Tavo žvilgsnis 2018

Skelbiame vertimų projekto „Tavo žvilgsnis 2018“ nugalėtojų sąrašą:

1. JULIUS BANKAUSKAS (vertimas iš anglų kalbos) (mokyt. Z. Karneckienė)
2. KARINA GRIGIANEСAITĖ (vertimas iš rusų kalbos) (mokyt. A. Karovackienė)
3. KAROLINA KARNECKAITĖ (vertimas iš anglų kalbos) (mokyt. B. Radziulienė)
4. SILVIJA RUDINSKYTĖ (vertimas iš anglų kalbos) (mokyt. Z. Karneckienė)
5. RASA ULEVIČIŪTĖ (vertimas iš anglų kalbos) (mokyt. B. Radziulienė)

Sveikiname nugalėtojus!

Stalo teniso turnyro rezultatai

Baigėsi stalo teniso turnyras. Turnyro nugalėtojai:
D. Jutelis – I vieta,
A. Mazurkevič – II vieta,
​E.Mikštas – III vieta.
Sveikiname nugalėtojus.

Atvirų durų diena!

Sveikiname tarptautinio konkurso „Kalbų Kengūra 2018“ nugalėtojus!

AUKSINĖS ANGLŲ KALBOS KENGŪROS DIPLOMUS LAIMĖJO:
Julius Bankauskas (IIc), (mokyt. Z. Karneckienė)
Donatas Bulka (IIc), (mokyt. Z. Karneckienė)
Ignas Cibulskas (IVc), (mokyt. Z. Karneckienė)
Eimantas Juozapavičius (Ia), (mokyt. Z. Karneckienė)
Karolina Karneckaitė (Ib), (mokyt. B. Radziulienė)
Aurimas Matulevičius (IVc), (mokyt. Z. Karneckienė)
Ugnė Orlovaitė (mokyt. Z. Karneckienė)
AUKSINĖS VOKIEČIŲ KALBOS KENGŪROS DIPLOMĄ LAIMĖJO
Karina Pokaliuk (IIc), (mokyt. Z. Karneckienė)
SIDABRINĖS ANGLŲ KALBOS KENGŪROS DIPLOMĄ LAIMĖJO
Simonas Kuodzevičius (Ic), (mokyt. B. Radziulienė)
ORANŽINĖS ANGLŲ KALBOS KENGŪROS DIPLOMUS LAIMĖJO:
Erika Čaikinaitė (Ib), (mokyt. B. Radziulienė)
Rasa Ulevičiūtė (IVb), (mokyt. B. Radziulienė)
Auksė Gaidamavičiūtė (IVb), Greta Jaksebogaitė (Ic), Gabrielė Lavreckytė (Ia) ir Gvidas Zemlevičius (Ic) gavo padėkos raštus.

„Nedelsk“ maratonas

Akcijos „Nedelsk“ maratone dalyvavo virš 50 mūsų gimnazistų.

Jaunieji pasieniečiai pirmi

Jaunojo pasieniečio būrelio nariai dalyvavo Ignalinos pasienio rinktinės organizuotoje viktorinoje, kurioje varžėsi 10 mokyklų. Mūsų gimnazistai (V.Rukšėnaitė,G.Kazlauskaitė, M.Lipinskas, T.Tomaševskis) užėmė pirmąją vietą! Būrelio vadovas Mindaugas Švereika

Ką mena senoliai?

Etikos mokytojois metodininkės Vilhelminos Urbonienės ir dailės mokytojos metodininkės Alfredos Karovackienės bei IIa ir IIc klasės mokinių integruoto etikos ir dailės projekto „Ką mena senoliai?“ medžiaga paskelbta Ugdymo plėtotės centro svetainėje. Kviečiame susipažinti!

Svečiai iš Miško uosto

Švenčionėlių Mindaugo gimnaziją išjudino, 1c klasės istorijos pamoką aplankę, Goda ir Šarūnas, Miško Uosto kūrėjai. 1c klasės mokinė Karina Masoit į istorijos pamoką pakvietė savo bičiulius iš Miško Uosto, kurie labai įdomiai ir įtaigiai papasakojo apie savo veiklą Švenčionėliuose. Miško Uostas – tai partizaniška kūrybininkų bendruomenė, propaguojanti nišinį gyvenimo būdą Švenčionėlių mieste. Šaltaisiais metų laikais, Miško Uostas organizuoja kino vakarus ir šildančius koncertus, o atšilus orams, semiasi įkvėpimo ir naujų įdėjų. Šarūnas, Marija ir Goda, žmonės sukūrę Miško Uostą, niekada nelaukia galimybių, sąlygų ar tobulo momento, kad kažką padaryti.  "Pasikviečiau svečių iš Miško Uosto, nes dabar neįsivaizduoju savo gyvenimo be jų. Šie žmonės tapo man antra šeima ir nors bendrauju su jais ne taip ilgai, jie apvertė mano gyvenimą ir požiūrį į viską aukštyn kojom. Miško Uostas – tai nesiekianti pelno organizacija. Miško Uosto tikslas yra skatinti bendravimą, linksmai leisti laiką, bei ieškoti būdų, kaip paversti gyvenimą vienu dideliu nuotykiu" – Miško Uostą apibūdino Karina.

2018 m. gegužės mėn.
« Bal