Lankytojai

Autoriaus archyvas

Ekonomikos protmūšis Utenoje

Gimnazistų komanda – Vytautė, Aurelija, Andrius, Ernesta ir Greta dalyvavo regioniniame protmūšių etape Utenoje ir pateko į respublikinį etapą!

Varžybos

Krepšinis: I-kai/mokytojai – II-kai 53:39 (laimėjo II-kai).

Metimai:
Vaikinai: 1. A. Pechovka,  2. R. Trebnik, 3.E. Tamašauskas, 4. J. Bankauskas;
Merginos:1.V. Terleckaitė, 2. I. Lisauskaitė, 3. E. Brazaitytė, 4. G. Jaksebogaitė, 5. G. Lavreckytė, 6. V. Rukšėnaitė.

Stalo tenisas
1. A. Mazurkevič, 2. D. Jutelis, 3. K. Šalna.

Varžybų teisėjai: L.Šiekštelė, E. Tamašauskas, G. Kazlauskaitė, 
E. Bagdonaitė, V. Rukšėnaitė, E. Čaikinaitė, I. Lisauskaitė, K. Karneckaitė.

Su gimtadieniu, miela Gimnazija!

Miela Švenčionėlių Mindaugo gimnazija,

gimimo dieną Svečių knygoje nugulė žodžiai „Girdime aidą iš arti ir toli, ir jis verčia mus patikėti, jog egzistuoja neregima draugų brolija, geros širdies žmonės, kuriuos sieja pilnatvės troškimas, noras tobulinti gyvenimą iš vidaus ir išorės“. Tebūnie šie žodžiai šiandien priminimu ir pastiprinimu, kad esame kurti Gyvenimą. Tebūnie 17 – as gimtadienis maloniu stabtelėjimu kasdienos sūkuryje, susimąstymo akimirka, naujų sumanymų pradžia. Dosnios lemties ir sodraus gyvenimo Tau, miela Gimnazija.

Gimnazijo direktorė
Daiva Veronika Gaidamavičienė

Erazmus+ projektas Kruonio HAE

Mūsų gimnazija dalyvauja tarptautiniame Erazmus+ projekte, kurio tema "Atsinaujinanti ateitis – švari energija laimingoms kartoms", todėl 2017 m lapkričio 16 d. antrokai su geografijos mokytojomis vyko į stambiausią mūsų šalyje alternatyvios energijos įmonę – Kruonio hidroakumuliacinę elektrinę. Ši elektrinė vienintelė tokio tipo Baltijos šalyse.

Tolerancijos dienos simbolis – rankos

Šios idėjos esmė – žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai. Rankos sukuria ir rankos sugriauna.
Lapkričio 16 – osios rytą gimnazijos šeimininkus pasitiko keistas vienišius. Žmogus be veido, gerietis, tapęs visų slapčiausių vertybių saugotuoju, kuris kiekvienam, atėjusiam spaudė ranką, kitus apkabino. Visi norėjo sužinoti: kas jis? Kurdami kolektyvų nuotraukas, mokiniai kūrė ir tolerancijos rūbą, kuris ryte pavirto gyvu žmogumi, spaudžiančiu ranką kitam. Po renginio gimnazistas, dėvėjęs pusvalandį tą rūbą, sveikinęs visą gimnaziją, sakė, kad, kai akys nemato, kiekvieną priimi tokiu, koks jis yra, o kai matai – nuostatas įtakoja ir kiti veiksniai.

Read the rest of this entry »

Gimnazijos diena

Mieli bendruomenės nariai,  buvę mokiniai,  socialiniai partneriai, rėmėjai ir draugai,

Lapkričio 17-oji – gimnazijos diena, kada nuplėšiamas dar vienas  ir atverčiamas naujas kalendoriaus lapas, rodantis kartu praleistą laiką čia, Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje. Tai ypatingas laikas – žinių, atradimų, pirmųjų pasimatymų, susitikimų su įdomiais žmonėmis, bandymų ir išbandymų, savęs ieškojimų, sėkmių ir klajojimų, kūrybinių džiaugsmų ir … laikas. Daugtaškio vietoje kiekvienas įrašo savo laiką.

Lapkričio 17-ąją dieną 18 valandą kviečiama pabūti su mumis, dalyvauti įvairiose veiklose ar susitikimuose:

  • 18:00- 18.30 – Gimnazijos istorija kitaip (sporto salė)
  • 18.30-19.30 – Pirmokų imatrikuliacija (sporto salė, I-II kl.)/ Paskaita apie lyderystę (aktų salė, III-IV kl.)
  • 19.30-20.00 – Pamąstymai  prie arbatos puodelio klasėse
  • 20.00-21.00 – Draugiškos krepšinio varžybos, skirtos 17-ajam gimtadieniui pažymėti (sporto salė, I-II kl.)/ Susitikimas su keliautoja Guoda Bardauskaite (aktų salė, III-IV kl.)
  • 21.00-22.00 – Sporto varžybos, skirtos 17-ajam gimtadieniui pažymėti: metimas iš taškų, tritaškių metimas (sporto salėje)/, stalo teniso varžybos (rūsyje)/, šokio pamoka  (III aukštas) – III-IV kl.// Susitikimas su keliautoju Šarūnu Savickiu (aktų salė, I-II kl.)
  • 22.00-22.30 – refleksija (sporto salė)
  • 22.30-24.00 – Diskoteka  (didžėjus Ugnius)

Apie keliautojus Guodą ir Šarūną galite paskaityti
https://www.15min.lt/pasaulis-kiseneje/naujiena/kelioniu-istorijos/kelione-sv-jokubo-keliu-gyvenima-pakeiciantis-nuotykis-639-581399; https://www.delfi.lt/fotogalerijos/keliautojas-sarunas-savickas-apkeliavo-pasauli-isleides-vos-10-euru-asmeniniu-lesu.d?id=134520

Laukiame Jūsų!

Susitikimas su profesoriumi L.Mažyliu

Praeitą savaitę grupelė gimnazistų, istorijos ir kitų dalykų mokytojai dalyvavo mero patarėjos S.Kazlienės inicijuotame ir miesto bibliotekos organizuotame susitikime su Kauno Vytauto Didžiojo universiteto profesoriumi Liudu Mažyliu. Artėjant Lietuvos valstybės šimtmečiui profesorius padovanojo Lietuvai ir jos piliečiams neįkainojamą žinią – Berlyne jo rastas Vasario 16-osios Aktas. Profesorius nuoširdžiai ir šiltai bendraudamas su auditorija detaliai papasakojo, kaip jis, būdamas chemiku, tapo istoriku, Nepriklausomybės Akto signatarų parašų originalų kolekcionieriumi ir šio smalsumo vedamas pirmasis ištarė žodį – RADAU.

Pilietiškumo pamoka

Lapkričio 13 d. gimnazijos pilnut pilnutėlė aktų salė laukė Pilietiškumo pamokos ir svečių, kurie buvo pasižadėję šią pamoką pravesti. Jos tema – iššūkiai Lietuvai šimtmečiui artėjant. Atvyko Seimo nariai: Paulius Saudargas ir jo padėjėja Gintarė Skaistė, Laurynas Kasčiūnas, LSRPI vadovas Valentinas Stundys, Prisistadydami kalbėtojai pajuokavo, kad be daugelio kitų pareigybių, jie priklauso ir Šaulių sąjungai. Tai mes supratome kaip užuominą, jog valdžios politika saugiose ir pilietiškose jaunų rankose.

Pirmoji pašnekovė Gintarė Skaistė savo kalbą pradėjo Trakų pilies vaizdu – tarsi valstybe, kuri visada turi vidaus ir išorės priešų. Šiandien tas priešas modernus ir nelengvai atpažĮstamas, jis puikiai išsianalizavęs tautos ir jos piliečių silpnąsias vietas ir tuoj kyla į propogandinį karą. Šio karo ženklus reikia mokėti perskaityti ir nepasiduoti .

Valentinas Stundys pateikė skaudžią statistiką ir paaiškino mūsų gyvenimo skaudžiausią vietą – socialinę atskirtį, emigraciją. Aptartos pastarosios aktualijos, kaip antai, vieši rašytojos R.Vanagaitės ar dizainerio J. Statkevičiaus neapgalvoti pasisakymai auditorijose už Lietuvos ribų, paliudijo, kad priešas nemiega, o seka ypač ten, kur mes suabejojame savimi ar savo istorine atmintimi. Todėl pamokos refleksija buvo paprasta – kiekvienas turime mokytis tiek daug, kad kiekvienai savo Tėvynės sunkesnei dienai turėtume sunkų svarių darbų ir nuoširdžių jausmų bagažą, paliekamą pilietiškai čia, kur gyvename, lavinamės ir dirbame. Tuomet su lengvu bagažu galėsime keliauti…dairytis…pasilyginti…pasitobulinti.

 Lapkričio 9 d. gimnazistai K.Pokaliuk, V.Rukšėnaitė, A.Šulgaitė, E.Čičiurkaitė ir A.Raginis dalyvavo "Sodros" inicijuoto projekto "Nepamiršk parašiuto" protmūšyje ir laimėjo 1-ą vietą. Mokinius parengė mokytoja J.Politienė.

Metodinis užsiėmimas

Vyko „Diagnozė – mokytojas“ metodinis užsiėmimas „Vaizdo pamokų kūrimas“.

Pamokų laikas
Kalendorius
2017 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
« Spa    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Archyvas
Kategorijos