Autoriaus archyvas

Sveikinimas

Ministro A. Monkevičiaus sveikinimas Paskutinio skambučio šventės proga

Mieli XIX laidos abiturientai,

Paskutinio skambučio šventė – seniai laukta diena: kaskart gegužės skambėjime pavydžiai palydėdavote akimis anuos, užaugusius ir išeinančius kurti savo giesmės. Ir vis dėlto neramūs Jūsų žvilgsniai, sumišę su džiaugsmu ir baime, netekties jausmu ir vilties svaiguliu. Tai diena, kai pasaulis ir siela aiškiai skirsto „buvo čia“ ir „ bus ten“. Žmogus, besiruošiantis į kelionę, pasiima lagaminą. Kas jame – priklauso tik nuo žmogaus. Šiandien gal Jūsų lagaminas kažkur giliai po sofa, nes šiandien – pagaliau – baigėte mokyklą. Rytoj gal  atliksite savo sąžinės ir žinių bagažo patikrinimą, nes čia pat sunkiasvoris egzaminų maratonas. Po jo lagamino turinys vėl bus peržiūrėtas, nes lauks tolimas kelias į save. Jei norėsite nedaug – nueiti nuo taško A iki B – pasiimkite logiką ir racionalumą. Jei norite daug daugiau – pasiimkite vaizduotę ir meilę, kurios atvers bet kokias duris. Jei norite būti laimingi, pasiimkite savo svajonę. Ir būkite jos verti.
Ačiū Jums, kad su Jumis nebuvo nuobodu, ačiū, kad nuolat vertėte mokytis dirbti vis kitaip, kad žavėjote savo atradimais ir sprendimais.

Direktorė
Daiva Veronika Gaidamavičienė

Paskutinis skambutis

Išeinam…
kiekvieno kelias skirtingas.
Paliekam viską:
Ir kas gražu ir kas nemiela.
Paliekam tai, ko pasiimt negalim –

Vaikystę, klegesį, draugus.

Mielieji,

maloniai kviečiame Jus dalyvauti
Paskutinio skambučio šventėje,
kuri vyks
Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje
gegužės 23 d. 12 val.

XIX-osios laidos abiturientai

Atvirų durų diena

A.S.Puškinui atminti

Gegužės 25 dieną sukanka 220 metų, kai gimė žymus rusų poetas A.S.Puškinas. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje vyko popietė „Aš jus mylėjau“, skirta žymiam poetui atminti. Renginį  vedė rusų kalbos mokytojos V. Urbonienės mokiniai.  Šventėje dalyvavo Švenčionėlių progimnazijos 6 klasės mokiniai ir jų rusų kalbos mokytoja metodininkė Irena Ulevičienė.

<...>„Ramybė jums!“

Jn 20,19

Sveiki, sulaukę didingos prisikėlimo šventės – šv. Velykų!
Te aplanko didis džiaugsmas ir viltis kiekvienus namus!

Pavasarinė talka

Penktadienio popietę gimnazijos bendruomenė tvarkė aplinką.

Respublikinėje rusų kalbos olimpiadoje

2019 m. balandžio 4 – 6 d. Kauno A. Puškino gimnazijoje  vyko respublikinė rusų kalbos olimpiada, kurioje Švenčionių rajonui atstovavo  IIIa klasės mokinė Valerija Michnevič. Valerija apdovanota Švietimo ministro padėka, Akropolio dovanų kuponu ir įspūdingu  žaidimu už puikiai atliktas kalbėjimo ir rašto užduotis. Mokinę moko rusų kalbos mokytoja  Vilhelmina Urbonienė.

Dalyvavo mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Žmogaus fenomenas“

2019 m. balandžio 3 dieną būrelio „Filosofija mokykloje“ nariai: Donatas Bulka ( III c ) , Gabrielė Lavreckytė (IIa) bei  Kamilė Ražauskaitė (IIc) kartu su  mokytoja Vilhelmina Urboniene dalyvavo mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Žmogaus fenomenas“ Kauno Vytauto Didžiojo  universitete. Mokiniai skaitė pranešimus ir buvo apdovanoti Kauno miesto pedagogų kvalifikacijos kėlimo centro padėkomis.

2019 m. gegužės mėn.
« Bal