Autoriaus archyvas

Respublikiniame etikos konkurse

IIIa klasės mokinė Evelina Vareikaitė respublikiniame etikos konkurse užėmė III vietą. Jos mokytoja V. Urbonienė.

Visuomenės diena gimnazijoje

Edukacinė programa

Edukacinė multiinstrumentininko Sauliaus Petreikio programa.

Sausio 13-osios minėjimas

Švenčionėlių miestelio bendruomenė paminėjo Sausio 13-ąją.

Kalėdiniai sveikinimai

Kūrybinės dirbtuvės VGTU

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokiniai dalyvavo VGTU projekto „Ateities inžinerija“ kūrybinėse dirbtuvėse Vilniuje. Gimnazistai, padedami mokytojų Gitos Uzialienės ir Gintaro Nalivaikos, rengia projektus: „Išmanus šiltnamis“, „Liejimas“, „Robotika“, „3D spausdintuvas“ ir kt.

Kūrybinėse dirbtuvėse mokiniai įgijo teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kurių prireiks atliekant šiuos projektus.

Tolerancijos diena

Šviesk, Žmogau, savuoju gerumu kitam ir kitokiam…
Kiekvieno žmogaus svajonė – būti priimtam ir suprastam. Šių metų Tolerancijos šauklys – Švyturys – pagarbos, empatijos, pakantos ir bendrystės simbolis. Lai jis būna vedliu ne tik lapkričio 16-ąją,
tegul atmintyje išlieka ne nuoskaudos, o geri darbai, kad ir labai maži. Dalinkimės ta duotybe, nes ji mūsų vizitinė kortelė ateities kartoms.

Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos Tolerancijos švyturys

Akciją organizavo dorinio ugdymo mokytojos
Giedra Umbražiūnienė ir Vilhelmina Urbonienė.

Gimnazijos diena

Lankėsi Vilniaus universitete

Spalio 18 dieną 15 ketvirtokų ir 2 trečiokai su matematikos mokytojomis V. Dindiene ir T. Dudėnaite lankėsi Vilniaus universiteto matematikos ir informatikos fakultete. Mokiniai klausėsi paskaitos apie matematikos ir
informatikos programas bei stojimo į universitetą sąlygas. Lektorė pateikė informaciją apie tai, kur galima dirbti pabaigus tam tikrą programą. Po paskaitos mokiniai susitiko su studentų atstovybės nariais. Jie papasakojo apie popaskaitinę veiklą. Vėliau aplankė matematikos muziejų , susipažino su žymiais Lietuvos matematikais, išklausė paskaitą apie matematikos istoriją.

Vokiečių kalbos diena

Spalio 17 d. gimnazijoje vyko Vokiečių kalbos diena, kurią organizavo vokiečių kalbos mokytoja Zita Karneckienė. Pertraukų metu skambėjo vokiškos dainos, vyko viktorina I-II kl. mokiniams, besimokantiems vokiečių kalbos, o po jos gimnazijos  bendruomenė buvo pakviesta į vokiečių kalbos mokymosi stoteles. Dalyvavusieji pasitikrino savo vokiečių kalbos žinias, išmoko naujų žodžių bei sužinojo daug įdomių dalykų apie Vokietiją. Visi skubėjo kuo greičiau ir geriau atlikti užduotis, surinkti kuo daugiau taškų. Buvo linksma, triukšminga, laikas, skirtas vokiečių kalbos mokymuisi, stotelėse prabėgo labai greitai. Linksmai ir naudingai praleidome laiką, o ir pralaimėjusių nebuvo – dovanų ir saldžių prizų užteko visiems!

2020 m. vasario mėn.
« Sau