Skaitovai

Skaitovai

2015 m. sausio 7 d. gimnazijos aktų salėje įvyko meninio skaitymo konkurso laureatų apdovanojimo ceremonija. I vietą užėmė IVa klasės mokinė Justina Šapokaitė (mokytoja Asta Činčikienė), II vietą pasidalino IIIa klasės mokinė Ingrida Astikaitė (mokytoja Nijolė Daubarienė) ir Ia klasės mokinė Vytautė Rukšėnaitė (mokytoja Alė Krinickienė), III vietą – IIIa klasės mokinys Arnoldas Leleika (mokytoja Alė Krinickienė) ir IIa klasės mokinė Mija Beganskaitė (mokytoja Laimutė Martinkevičienė). Na, o žiūrovų simpatijos ir direktorės dovanos šįsyk atiteko Ib klasės mokinei Auksei Gaidamavičiūtei ir IIIb klasės mokiniui Karoliui Breidokui. Laureatai rengiasi rajoniniam konkurso etapui, o mes visi linkime jiems sėkmės:)