Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos 15-os metų sukakties minėjimas, abiturientų susitikimas

Lietingą lapkričio 14-ąją, šeštadienį, gimnazijos visų laidų abiturientus, buvusius ir esamus mokytojus bei miestelio bendruomenę į Švenčionėlių kultūros centrą pakvietė Palangos Juzė ir jo pagalbininkė. Buvo matuojamas, siuvamas gimnazisto švarkelis… Iš tikrųjų gi buvo minimas gimnazijos 15-metis. Į sceną buvo kviečiami abiturientai įsiūti sagą, pasakyti žodį. Renginyje dalyvavo rajono meras, III-osios laidos abiturientas Rimantas Klipčius, kuris gimnazijos mokytojams įteikė padėkos raštus. Abiturientų žodžius keitė mokinių šokiai ir dainos – laikas netruko prabėgti.

Iš Kultūros centro dalyviai susirinko į gimnaziją, kur visi vėl sėdo į mokyklinius suolus, vyko lietuvių kalbos, istorijos ir geografijos pamokos. Mokinių ir mokytojų nuotaikingi prisiminimai pripildė salę juoko ir geros nuotaikos. Pasibaigus „pamokoms“ bendravimas tęsėsi prie kavos ir arbatos puodelio. Šviesos gimnazijoje dar ilgai negeso.