Netradicinė diena gimnazijoje

Netradicinė diena gimnazijoje

Penktadienį gimnazijoje buvo netradicinė diena. Pusmečiui pasibaigus klasės aptarė laikotarpio rezultatus, mokiniai analizavo savo pasiekimus, numatė ugdymosi gaires. Vėliau pamokas vedė buvę gimnazijos mokiniai, kurie su gimnazistais kalbėjo įvairiomis temomis. Gamtininkas ir žurnalistas Andrejus Gaidamavičius mokiniams skaitė paskaitą „Darnus vystymasis: realybė ir utopija“. „Omnitel“ B2B pardavimų treneris (žinių ir kompetencijų valdymo koordinatorius) ir projekto „Kam to reikia?“ lektorius Rimvydas Jurkuvėnas mokė gimnazistus streso suvaldymo būdų. Savarankiškai dirbantis televizijos režisierius Martynas Grašys  mokiniams papasakojo savo gyvenimo istoriją, kaip mokyklos laikų pomėgis filmuoti tapo profesija. Adelė Požėlaitė – lėlių kūrėja, scenografė pasidalino savo sėkmės receptu, papasakojo, kaip mėgstamą užsiėmimą paversti verslu. Simona Kazlienė, rajono savivaldybės tarybos sekretorė, mokinius mokė pilietiškumo, bei kaip informacijos sraute pastebėti neigiamą propogandą ir kaip jos išvengti. Vėliau trečiokai, ketvirtokai, mokytojai ir svečiai susitiko protmūšyje – tikrino savo išprusimą įvairiose žinių srityse.