Tiksliųjų ir gamtos mokslų diena

Tiksliųjų ir gamtos mokslų diena

Balandžio 19 dieną Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje vyko tiksliųjų ir gamtos mokslų diena. Metodinę dieną atidarė gimnazijos direktorė D.V.Gaidamavičienė bei Tiksliųjų ir gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė D.Gaidamavičienė. Vėliau svečiai iš rajono mokyklų ir mūsų gimnazijos kolegos lankėsi mokytojų V.Dindienės, T.Dudėnaitės, D.Gaidamavičienės, N.Gudelienės, E.Karnecko ir G.Nalivaikos vedamose atvirose pamokose. Kol mokytojai dalyvavo pamokose, mokiniams po gimnaziją ekskursiją vedė bei Švenčionėlius – geležinkelio miestą pristatė pavaduotoja J.Guigienė, o G.Nalivaika svečiams sudarė galimybę išbandyti 3D spausdintuvą. Po atvirų pamokų mokytojai rinkosi į pamokų aptarimą, bei klausėsi Metodinės tarybos pirmininkės Z.Karneckienės gimnazijos metodinės veiklos pristatymo. Renginio kulminacija – protmūšis, kuriame be mūsų mokyklos komandų dalyvavo dvi svečių komandos iš Z.Žemaičio gimnazijos ir Švenčionėlių progimnazijos. Nugalėtojais tapo šeimininkai – IVc klasės komanda, antri – Z.Žemaičio mokiniai, o III vieta atiteko IIc klasei.