OLWEUS mokykla
Programos
Projektai

AD apsauga

Gerbiami svetainės lankytojai, svetainėje yra publikuojamos mokykloje vykstančių viešų renginių foto nuotraukos ir asmenų atvaizdai. Asmenys, pageidaujantys pasinaudoti „teise būti pamirštam“ (Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (ES) 2016/679, 2016 m. gegužės mėn. 24 d.) turėtų kreiptis į svetainės administratorių.

Lankytojai

Archyvas ‘Veikla’ Kategorija

IŠDRĮSK KALBĖTI

Rugsėjo 21 d. IIa ir IIb klasių mokiniai dalyvavo kultūros paso edukacijoje „IŠDRĮSK KALBĖTI“. Mokiniai užsiėmime praplėtė savo suvokimą, kaip reikia bendrauti nuo scenos, kokios bendravimo technikos, kiek daug reikia žinoti, siekiant sudominti ir įtikinti auditoriją.

Praktinių užsiėmimų metu, jie sakė kalbas, mokėsi kūrybiškai išsisukti iš nepatogių situacijų, mokėsi kritiškai mąstyti bendraujant su auditorija ir partneriais scenoje, mokėsi nustumti baimes, kurios blokuoja kritinį mąstymą.

Mokytoja Nijolė Vainorienė

Rajoninė gamtos mokslų konferencija „Jaunieji tyrėjai“

Gegužės 27d. mūsų gimnazijoje vyko rajoninė gamtos mokslų konferencija „Jaunieji tyrėjai“. Konferencijos tikslas – pristatyti tiriamuosius mokinių darbus bei paskatinti mokinių, besidominčių tiriamąja veikla, bendradarbiavimą.

Konferencijoje dalyvavo Zigmo Žemaičio gimnazijos ir mūsų gimnazijos jaunieji tyrėjai bei gamtininkas Andrejus Gaidamavičius, privertęs mokinius pamąstyti apie gamtos tyrimų reikšmę ir būdus kada gamtos tyrimai gali būti naudingi gamtai. 

Konferencijos metu mokiniai pasidalijo net 12 skirtingų darbų idėjomis, rezultatais bei išvadomis. Dalyviai susipažino su  įvairių elektros prietaisų skleidžiamu elektromagnetiniu lauku (Dominykas Kerulis), pusiausvyros bandymais ir jų magija (Rugilė Chaleckaitė), muilo gamyba ir savybių tyrimais (Akvilė Garlaitė,  Joana Gančieriūtė),  natūralios kosmetikos gamyba (Justė Semėnaitė,  Akvilė Bučelytė), reakcijos greičio tyrimais (Gabija Milaknytė, Viltė Vasilkauskaitė), elektros srovės gavimo būdais natūraliomis sąlygomis (Bernardas Burba), Švenčionėlių užterštumo vertinimu (Amelija Maldžiūtė, Viktorija Lamauskaitė), ląstelių membranų savybių tyrimu (Emilija Kibicka, Goda Švalkutė, Emilija Basytė),    pandemijos įtaka mokinių savijautai (Austėja Jarmalytė, Greta Nalivaikaitė),  radiacija, spinduliavimu ir įtaka žmogaus sveikatai (Beata Kurilaitė, Fausta Rusteikaitė), sėklų daigumo tyrimais (Robertas Čebručenko, Deividas Čebručenko) bei sužinojo kaip galima draugiškai sugyventi su čiurliais (Augustė Ivanova, Justina Simonaitė). 

Mokiniams padėjo, juos skatino bei konsultavo Švenčionių Zigmo Žemaičio mokytojos  V. Cicėnienė, O. Gončarova,  D. Jasiulionienė bei mūsų gimnazijos mokytojos N. Jankovskaja, N. Gudelienė., G. Uzialienė ir D. Gaidamavičienė

Susitikimas su Švenčionių PK pareigūnais

Gegužės 10 d. gimnazijoje lankėsi Švenčionių PK bendruomenės pareigūnai Ilma Gudaitytė ir Giedrius Kamarauskas. Pareigūnai  mokiniams vedė užsiėmimą „Būk saugus gatvėje, namuose ir elektroninėje erdvėje“. Pareigūnai pasakojo  apie saugaus eismo svarbą, priminė visiems pagrindines saugaus eismo taisykles važiuojant dviračiu ar elektriniu paspirtuku, kelio ženklus, akcentavo, jog eismo dalyvių elgesys yra grindžiamas savitarpio pagarba ir atsargumu. Pareigūnai ir mokiniai diskutavo apie pavojus elektroninėje erdvėje, prekyba žmonėmis. Užsiėmimo metu buvo demonstruojami prevenciniai filmai. Vyko jų aptarimas. Užsiėmimo pabaigoje visi mokiniai gavo dovanėles – atšvaitus.

Skaitykite toliau »

Festivalis „NAUJA GAIDA“

Š.m. gegužės 7 d. Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje vyko respublikinis mokinių autorinės muzikos festivalis „NAUJA GAIDA“. Festivalyje dalyvavo 49 jaunieji kompozitoriai iš visos Lietuvos. Tiek žiūrovai, tiek festivalio vertinimo komisija buvo nustebinti autorių kūrybiškumu ir inovatyviom meninėm idėjom. Džiugu, kad šiame festivalyje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Festivaliui savo kompozicijas sukūrė Raminta Mikštaitė (11b) ir Dominykas Krivonos (10b). Ramintos dainai „Pokerio korta“  instrumentais pritarė Greta Nalivaikaitė, Simonas Bučelis, Aurimas Podolskis, Agnė Šalnienė. Raminta nominuota specialiu diplomu už įsimenančią ir skambią kompoziciją. Dominykas sukūrė kompoziciją fortepijonui „Pavasario sekmadienis“. Jis apdovanotas diplomu už spalvingą kompoziciją. Taip pat jiems įteiktos festivalio statulėlės. Jaunuosius kūrėjus skatino, globojo ir įkvėpė kūrybai muzikos mokytoja metodininkė Agnė Šalnienė.

Tinklinio pereinamosios taurės turnyro rezultatai

Baigėsi gimnazijos tinklinio varžybų pereinamosios taurės turnyras. 4 vietą laimėjo 12 klasių rinktinė, 3 vietą – 7 a rinktinė, 2 vietą – 11 klasių rinktinė , 1 vietą – 10 b klasės rinktinė. Naudingiausiu turnyro žaidėju buvo išrinktas Dominykas Krivonos.

Darbeliai

Literatūriniai skaitymai „Lietuvių kalba – gimtoji kalba“

2022 m. kovo 25 d. Švenčionėlių miesto kultūros centre vyko literatūriniai skaitymai „Lietuvių kalba – gimtoji kalba“

Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos 9a kl. mokinys Radminas Leleiva Švenčionėlių kultūros centro „Teatro“ trupės narys skaitė lietuvių liaudies pasaką „Kap bernas velnių in vesalių vadino“. Vadovas Richardas Leleiva.

10b klasės mokiniai Dominykas Krivonos ir Gabriel Šuntil skaitė lietuvių liaudies pasaką „Untro rozo nebus“.

Mokytoja V. Urbonienė

Susitikimas

Kovo 18 d. gimnazijoje įvyko profesinio orientavimo susitikimas Švenčionių profesinio rengimo centro karjeros koordinatorės Danutės Ankėnienės su 8-tų ir 9-tų klasių mokiniais. Susitikimo metu profesinio centro atstovė pristatė mokyklos veiklą, papasakojo apie siūlomas specialybes ir mokymo programas, supažindino mokinius su karjeros planavimo galimybėmis. Mokyklos pristatymo metu, mokiniams buvo suteikta informacija apie galimybę mokytis  gimnazijoje ir to pačių metu įgyti profesiją Švenčionių profesinio rengimo centre. 

II vieta rajone

Rusų kalbos 10-11 klasių olimpiados rajono etape II vietą užėmė 10a klasės mokinys  Mantas D. (Mokytoja V. Urbonienė)

Netradicinė istorijos pamoka

Vasario 25 d. 10 a ir b klasių mokiniai aplankė Okupacijos ir laisvės kovų muziejų ir Tuskulėnų rimties parke esančią koplyčią-kolumbariumą bei muziejinę ekspoziciją „Homo Sovieticus“. Ekskursiją organizavo ir mokinius lydėjo mokytojos O. Orechovienė ir A. Karovackienė.

Skaitykite toliau »
Pamokų laikas

1. 08.00-08.45
2. 08.55-09.40
3. 10.00-10.45
4. 11.05-11.50
5. 12.10-12.55
6. 13.10-13.55
7. 14.05-14.50
8. 15.00-15.45

Kalendorius
2022 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Archyvas
Kategorijos