Kolegialaus planavimo pamoka „ŽINUTĖ ATEIČIAI“

Kolegialaus planavimo pamoka „ŽINUTĖ ATEIČIAI“

Gegužės 23 d .Švenčionėlių miesto bibliotekoje, respublikinio (anglų, vokiečių) ir informacinių technologijų plakatų projekto Europos dienai paminėti parodoje vyko kolegialaus planavimo (lietuvių kalbos, anglų kalbos, vokiečių kalbos ir informacinių technologijų) 6b klasės mokiniams „ŽINUTĖ ATEIČIAI“ pamoka. Pamoką planavo ir vedė Inga Šimkavičiūtė-Kukulskienė, Nijolė Vainorienė, Alina Bura. Pamokoje dalyvavo jaunieji konsultantai – Emilija Martinkėnaitė, Thomas Vosen, Ugnė Puidokaitė. Mokiniai vertė pateiktus žodžius į jų pasirinktas kalbas, dėliojo žinutes iš pateiktų žodžių – frazių, kurias baltieji balandžiai nunešė pasauliui ir ateities kartoms. Pamokoje buvo ugdomos kūrybiškumo, komunikavimo, pažinimo skaitmeninė kompetencijos.

Nijolė Vainorienė, Inga Šimkavičiūtė–Kukulskienė, Alina Bura