Diena: 2015-11-26

Projektas „Vienykimės po gerumo sparnu“

Lapkričio 26 dieną mokinių ir mokytojų grupė vyko į Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją, kur susipažino su jų patirtimi gilinant bendravimą ir bendradarbiavimą,  pasidalino idėjomis dėl dar  gilesnės  pozityvios ir įvairiapusės veiklos vykdymo, žiūrėjo neįgaliųjų nacionalinio „Spalvų muzikos orkestro“ koncertą ir smagiai sužaidė draugiškas krepšinio varžybas.

Juvenes Translatores

Lapkričio 26 d. vyko jaunųjų ES vertėjų konkursas „Juvenes Translatores“, skirtas septyniolikmečiams moksleiviams. Jame dalyvavo trys mūsų gimnazijos III a klasės moksleiviai: Mija Beganskaitė, Paulius Giniotis ir Vilija Maliavkaitė. Jie vertė ES komisijos pateiktą tekstą iš anglų į lietuvių kalbą. Konkursą gimnazijoje organizavo anglų kalbos mokytoja Zita Karneckienė.