Diena: 2017-10-20

Matematikos pamoka Vilniaus Universitete

IV klasių mokiniai lankėsi Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete. Čia susipažino su Lietuvos matematikų muziejumi, klausėsi studijų programų pristatymo, atsakinėjo į klausimus ir laimėjo prizų. Grįždami namo, gimnazistai tikrai žinojo, kaip matematika siejasi su Coca cola, lėktuvo skrydžiu ir Maximos „Ačiū“ kortele.

Codeweek 2017

Vyko Codeweek savaitės renginys, kurį vedė mūsų alumnas, KTU Programų sistemų II kurso studentas Karolis Breidokas.  I-III klasių mokiniai, beisdomintys programavimu, susirinkę į IT kabinetą, turėjo progą susipažinti su šiuolaikinėmis programų kūrimo technologijomis: HTML, CSS, JavaScript. Per 1,5 valandos trukusį užsiėmimą kiekvienas dalyvis sukūrė veikiantį žaidimą.