Jaunieji pasieniečiai

Jaunųjų pasieniečių būrelio nariai Švenčionių pasienio užkardoje dalyvavo šaudymo ir ginklo išrinkimo ir surinkimo treniruotėse.

Č.Kudabos takais

Lapkričio 28 d. mūsų gimnazijoje lankėsi svečiai iš Ignalinos Č.Kudabos progimnazijos. Aštuntokai ir jų geografijos mokytoja Roma Šakalienė bei  mūsų pirmų klasių gimnazistai dalyvavo geografijos pamokoje-viktorinoje „Č.Kudabos takais“, kurios metu buvo prisiminti pagrindiniai gyvenimo faktai iš turtingos ir įvairiapusės geografo, mokslininko, visuomenės veikėjo, politiko Č.Kudabos biografijos. Po to, pasidalinę į mišrias komandas, mokiniai dalyvavo viktorinoje, kurios metu pagilino  Lietuvos ir gimtinės geografijos ir  etnografijos žinias, analizavo Č.Kudabos knygų ištraukas apie įvairius mūsų krašto kampelius.

„Žingsniai sveikatos link“

Pirmųjų klasių mokiniai dalyvavo socialinės pedagogės Viktorijos Cijūnėlienės ir psichologės Aušros Kaukėnienės organizuotame praktiniame užsiėmime apie žalingų įpročių poveikį. Gimnazistai žiūrėjo informacinį filmą, kuriame buvo pabrėžiama, kaip svarbu saugoti save. Mokiniai diskutuodami grupėse ieškojo atsakymų į pateiktus klausimus, kūrė plakatus apie laimingą gyvenimą ir žaismingai juos pristatinėjo visai auditorijai.

Sporto pamoka

Gimnazija – šiuolaikinio gyvenimo sūkury. Ką tik užmegzti ryšiai su Nyderlandų kariais. O štai lapkričio 24 dieną jie jau mūsų sporto aikštelėje veda kūno kultūros pamoką kitaip. Susirinkusiems gimnazistams teko patirti, kaip treniruojasi NATO kariai. Pirmieji lengvi apšilimo pratimai vienas po kito keitėsi į jėgos, ištvermės ir sunkėjančius greičio pratimus. Ne kiekvienam pajėgti. Buvo puiki naujos patirties pamoka, kuri parodė, kad treniruotas karys – jėga!

Sveikuolių sveikuolis

Konkurse „Sveikuolių sveikuolis“ gimnazijos komanda dalinasi 2-3 vietą!

NATO kariai

Gimnazijoje lankėsi svečiai – NATO kariai. Dalinamės įspūdingų akimirkų fragmentais.

Aleksandro Stulginskio universitete

Lapkričio 16 d. III-IV klasių mokiniai dalyvavo Aleksandro Stulginskio universiteto atvirų durų dienos renginiuose. Gimnazistai klausėsi aktoriaus Roko Petrausko motyvuojančios paskaitos „Norint toli ir sklandžiai važiuoti, reikia daryti tai, kas „veža“. Karjeros konsultantė Rita Mičiulienė pristatė temą „Gyvenimo kelią rinkis tikslingai“, o lektorius Kastytis Šimkevičius praktiniame užsiėmime gvildeno medžioklėtyros klausimus.

Dėkojame Švenčionėlių miškų urėdijai už nemokamą kelionę.

Gimnazijos gimtadienis

Lapkričio 17-osios pavakare gimnazijos bendruomenė nuotaikingai rinkosi į sporto salę. Čia prasidėjo Gimnazijos dienos šventė. Po trumpos gimnazijos istorijos pristatymo kitaip, nuvilnijo linksmas šurmuliukas – bus imatrikuliuoti pirmokai. Žinoma, ypač pirmokai laukė šitos dienos, kada jie gaus krikštą ir orų pripažinimą. Krikštatėviai – atkaklūs jūreiviai – šventinto vandens nepagailėjo, o ir pirmokai buvo ne pėsti – puikiai prisistačiusios trys klasės vykdė visas jūrų piratų užgaidas. Kas vyko toliau, mums nežinoti. Įvyko daug kitų įdomių užsiėmimų: Augustė Semėnaitė iniciavo „Lyderystės“ paskaitą, o Ramunė Vilkuotytė – susitikimą su keliautojais Šarūnu Savicku ir Guoda Bardauskaite. Draugiškos krepšinio varžybos išjudino I-II klases, mokytojus. Vėl stalo tenisas ir šokio pamoka, kino salės, pokalbiai klasėse prie arbatos puodelio, tėvų ir pavaduotojos Natalijos obuolių pyragai mokytojams, refleksijos metu direktorės padėkos už… už…už… Daug padėkų. Ir pagaliau – vėlyvo vakaro diskoteka. Labai laukta. Šventę moderavo pavaduotoja Asta Činčikienė, daug dirbo mokinių taryba ir  klasių vadovai. Buvo tikrai smagu ir linksma.

Kviečiame pasidžiaugti Gimnazijos gimtadienio akimirkomis.

Ekonomikos protmūšis Utenoje

Gimnazistų komanda – Vytautė, Aurelija, Andrius, Ernesta ir Greta dalyvavo regioniniame protmūšių etape Utenoje ir pateko į respublikinį etapą!

Varžybos

Krepšinis: I-kai/mokytojai – II-kai 53:39 (laimėjo II-kai).

Metimai:
Vaikinai: 1. A. Pechovka,  2. R. Trebnik, 3.E. Tamašauskas, 4. J. Bankauskas;
Merginos:1.V. Terleckaitė, 2. I. Lisauskaitė, 3. E. Brazaitytė, 4. G. Jaksebogaitė, 5. G. Lavreckytė, 6. V. Rukšėnaitė.

Stalo tenisas
1. A. Mazurkevič, 2. D. Jutelis, 3. K. Šalna.

Varžybų teisėjai: L.Šiekštelė, E. Tamašauskas, G. Kazlauskaitė,
E. Bagdonaitė, V. Rukšėnaitė, E. Čaikinaitė, I. Lisauskaitė, K. Karneckaitė.

2017 m. lapkričio mėn.
« Spa   Gru »