Gimnazijos gimtadienis

Gimnazijos gimtadienis

Lapkričio 17-osios pavakare gimnazijos bendruomenė nuotaikingai rinkosi į sporto salę. Čia prasidėjo Gimnazijos dienos šventė. Po trumpos gimnazijos istorijos pristatymo kitaip, nuvilnijo linksmas šurmuliukas – bus imatrikuliuoti pirmokai. Žinoma, ypač pirmokai laukė šitos dienos, kada jie gaus krikštą ir orų pripažinimą. Krikštatėviai – atkaklūs jūreiviai – šventinto vandens nepagailėjo, o ir pirmokai buvo ne pėsti – puikiai prisistačiusios trys klasės vykdė visas jūrų piratų užgaidas. Kas vyko toliau, mums nežinoti. Įvyko daug kitų įdomių užsiėmimų: Augustė Semėnaitė iniciavo „Lyderystės“ paskaitą, o Ramunė Vilkuotytė – susitikimą su keliautojais Šarūnu Savicku ir Guoda Bardauskaite. Draugiškos krepšinio varžybos išjudino I-II klases, mokytojus. Vėl stalo tenisas ir šokio pamoka, kino salės, pokalbiai klasėse prie arbatos puodelio, tėvų ir pavaduotojos Natalijos obuolių pyragai mokytojams, refleksijos metu direktorės padėkos už… už…už… Daug padėkų. Ir pagaliau – vėlyvo vakaro diskoteka. Labai laukta. Šventę moderavo pavaduotoja Asta Činčikienė, daug dirbo mokinių taryba ir  klasių vadovai. Buvo tikrai smagu ir linksma.

Kviečiame pasidžiaugti Gimnazijos gimtadienio akimirkomis.