Gimnazijos gimtadienis

Lapkričio 17-osios pavakare gimnazijos bendruomenė nuotaikingai rinkosi į sporto salę. Čia prasidėjo Gimnazijos dienos šventė. Po trumpos gimnazijos istorijos pristatymo kitaip, nuvilnijo linksmas šurmuliukas – bus imatrikuliuoti pirmokai. Žinoma, ypač pirmokai laukė šitos dienos, kada jie gaus krikštą ir orų pripažinimą. Krikštatėviai – atkaklūs jūreiviai – šventinto vandens nepagailėjo, o ir pirmokai buvo ne pėsti – puikiai prisistačiusios trys klasės vykdė visas jūrų piratų užgaidas. Kas vyko toliau, mums nežinoti. Įvyko daug kitų įdomių užsiėmimų: Augustė Semėnaitė iniciavo „Lyderystės“ paskaitą, o Ramunė Vilkuotytė – susitikimą su keliautojais Šarūnu Savicku ir Guoda Bardauskaite. Draugiškos krepšinio varžybos išjudino I-II klases, mokytojus. Vėl stalo tenisas ir šokio pamoka, kino salės, pokalbiai klasėse prie arbatos puodelio, tėvų ir pavaduotojos Natalijos obuolių pyragai mokytojams, refleksijos metu direktorės padėkos už… už…už… Daug padėkų. Ir pagaliau – vėlyvo vakaro diskoteka. Labai laukta. Šventę moderavo pavaduotoja Asta Činčikienė, daug dirbo mokinių taryba ir  klasių vadovai. Buvo tikrai smagu ir linksma.

Kviečiame pasidžiaugti Gimnazijos gimtadienio akimirkomis.

Komentarai negalimi.

2017 m. gruodžio mėn.