Utenos gyvūnų prieglaudoje

„Nebūtina daryti žygdarbių, visai  pakanka mažų dalykėlių, atliktų su didele meile,“ – šiais motinos Teresės žodžiais pasitinka Utenos gyvūnų prieglauda, kurioje sausio 30 d. lankėsi grupė gimnazistų su mokytoja Jurgita Politiene. Gruodžio ir sausio mėnesiais gimnazijoje vyko akcija „Nelik abejingas“, jos metu buvo renkamas maistas gyvūnams, pledai, drabužiai, buvo aukojami ir pinigai, kurie labai reikalingi vaistams ir skiepams. Prieglaudoje gyvena apie 200 paliktų, pamestų šunų ir kačių. Kadangi prieglaudoje dirba tik 3 darbuotojos, gyvūnams labai trūksta  žmogaus dėmesio. Džiugu, kad vienam mažam šuneliui labai pasisekė, nes jis surado sau namus pas gimnazistę Aleksandrą Andrejevą.  Norime padėkoti visiems mokiniams ir mokytojams, kurie prisidėjo prie šios akcijos, ypač  1 a klasei, kuri paaukojo pinigų iš  klasės fondo. Šios gražios ir prasmingos akcijos sumanytoja ir vykdytoja  2a klasės mokinė Ligita Meidutė.

Visuomenės diena gimnazijoje

Edukacinė programa

Edukacinė multiinstrumentininko Sauliaus Petreikio programa.

Mes prisimename

Sausio 27 d. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokiniai dalyvavo pilietiškumo pamokoje „Mes prisimename“. Renginio metu prisiminėme tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną, kuri šiemet minima kartu su 75-osiomis Aušvico mirties stovyklos išvadavimo metinėmis. Mokytoja Daiva Uzialienė pasakojo apie tragišką žydų tautos istoriją bei žydų tautos indėlį į Lietuvos valstybės ekonominį klestėjimą tarpukariu. Mokiniai uždegė žvakutes, tylos minute pagerbė Holokausto aukas.

Kalbų Kengūros LYDERIŲ TURO nugalėtojai

,Kalbų Kengūros konkurso LYDERIŲ TURE sėkmingai pasirodė net 7 mūsų gimnazijos mokiniai. Polina Rindzevičiūtė (mokyt. V. Urbonienė), Veronika Michnevič (mokyt. V. Urbonienė), Andžej Jankovskij (mokyt. A. Karovackienė) ir Dainius Rudzinskis (mokyt. Z. Karneckienė) apdovanoti padėkos raštais. Austėja Jarmalytė (mokyt. Z. Karneckienė) ir Greta Nalivaikaitė (mokyt. Z. Karneckienė) gavo pagyrimo raštus, o dvi mokinės – Karolina Jaroš (mokyt. Z. Karneckienė)  ir Valerija Michnevič (mokyt. A. Karovackienė) tapo nugalėtojomis. Gimnazistės apdovanotos diplomais ir premijuotos kelione po Europą!

Susitiko jaunieji pasieniečiai

Sausio 23 d. Mindaugo gimnazijos Jaunojo pasieniečio būrelio nariai dalyvavo Z. Žemaičio gimnazijoje vykusioje viktorinoje. Tarpusavyje rungėsi 16 komandų iš Vilniaus pasienio rinktinės ruože esančių mokyklų. Gimnazijos garbę gynė K. Pokaliuk, V. Ivanova, M. Lipinskas, T. Tomaševskis, S. Nalivaika. Būrelio vadovas Mindaugas Švereika.

9-10 klasių anglų kalbos konkursas

Vasario 23 d. mūsų gimnazijoje įvyko respublikinio anglų kalbos konkurso 9-10 kl. mokiniams rajoninis etapas. Jame nugalėjo I klasės mokinys Dominik Somoroko. Jį konkursui ruošė mokytoja Zita Karneckienė. Sveikiname mokinį ir linkime sėkmės respublikiniame etape!

Renkuosi studijuoti

Sausio 22 d. Mindaugo gimnazijoje lankėsi KASTU komandos konsultantas Tomas Jankauskas. Jo paklausyti susirinko 11-12 klasių mokiniai. Labiausiai jie norėjo sužinoti apie studijų užsienyje galimybes ir sąlygas. Gimnazistai taip pat gavo informacijos apie KASTU teikiamą pagalbą ieškant savęs ir įtvirtinant savo pranašumą.

Ladygolas

Sausio 21 dieną Vilniaus apskrities Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „Ladygolas“ varžybose Mindaugo gimnazijos merginų komanda laimėjo II vietą. Mokyklos sportininkų garbę atkakliai gynė Finažonok Greta, Jurkevičiūtė Dominyka, Kaleckaitė Gabija, Kirkutytė Lauryna, Meidutė Fausta, Michnevič Anžela, Poraikaitė Akvilė, Rodevičiūtė Dija ir Trapikaitė Viktorija.

Krepšininkų pergalė

Sausio 15 d. Mindaugo gimnazijoje vyko tarpklasinių krepšinio varžybų finalas. I vietą užėmė II klasių mokiniai: M. Gudelis, L. Vyšnėnas, A. Jusys, D. Jusis, L. Dobradziejūnas. Antri buvo ketvirtokai: I. Ivanauskas, M. Lipinskas, I. Malčanovas, J. Bankauskas, M. Pipiras. Varžyboms teisėjavo M. Pipiras, M. Lipinskas, L. Vyšnėnas, M. Gudelis, sekretoriavo I. Lisauskaitė, K. Masoit ir G. Lavreckytė.

2020 m. sausio mėn.
« Gru   Vas »