Rajoninis skaitovų konkursas

Rajoninis skaitovų konkursas

Sausio 31 d. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijoje vyko rajoninis skaitovų konkursas, skirtas A.Čechovo 160-osioms gimimo metinėms paminėti, kuriame dalyvavo 28 mokiniai iš šešių rajono mokyklų. Renginyje puikiai pasirodė ir prizines vietas užėmė gausus būrys mūsų gimnazistų: Robertas Šimanėlis II vietą, Viktorija Tijūnelytė III vietą. (mokytoja V. Urbonienė). Mokytojos A. Karovackienės  III b klasės mokinė Aleksandra Andrejeva – III vietą, o III a klasės mokinės Karina Jancevičiūtė ir Kamilė Kondratavičiūtė bei Ia klasės mokinys Dominykas Visockis filmų įgarsinimo kategorijoje užėmė II vietą.

Renginį vedė II b klasės gimnazistė Viktorija Ivanova ir III a klasės mokiniai: Erika Sabaliauskaitė, Džiugas Karklelis ir Kamilė Kondratavičiūtė. Rajoninį skaitovų konkursą organizavo Vilhelmina Urbonienė.